12
Fotogalerie

Stax nabídne svoje první bezdrátová magneto-planární sluchátka. Výdrž bude 80 hodin

Stax je znám především svými elektrostatickými High-End sluchátky, nyní pro fanoušky sluchátkového poslechu nachystal bezdrátový model na cesty – Edifier Stax Spirit S3.

Půjde o první bezdrátová magneto-planární sluchátka. Jsou osazena magneto-planárními měniči o velikosti 89mm × 70 mm od Audeze, technologie by dle Staxu měla kombinovat výhody dynamických a tlakových měničů, tedy „velmi detailní nízké frekvence a čistý, více konzistentní výkon na vysokých kmitočtech“ Sluchátka nabídnou frekvenční rozsah 10 Hz až 40 000 Hz, a tak nesou také označení Hi-Res Audio.

11.jpg

Bluetooth je zde ve verzi 5.2 a sluchátka podporují kodeky aptX, aptxHD, aptX Adaptive a SBC. Chybí tedy AAC, nicméně Edifier Connect aplikace umožní kromě možnosti úpravy zvuku zapnout i herní režim s nízkou latencí. Nechybí ani Multipoint, tedy možnost současného připojení dvou zdrojů zvuku.

aes.jpg

Výdrž vestavěné 1500 mAh baterie je 80 hodin reprodukce. A jako každá správná Bluetooth sluchátka i zde nesmí chybět vestavěné mikrofony pro vyřizování telefonních hovorů. Plný potenciál sluchátek lze pak využít díky možnosti připojení odnímatelného kabelu s konektorem 3,5 mm, impedance je 24 ohmů. Co se konstrukce týče, tak o relativně rozumnou hmotnost 329 gramů, ale vysokou odolnost se stará karbon, náušníky z jehněčí kůže lze měnit.


Nejoblíbenější sluchátka Stax

Edifier STAX S3
Edifier STAX S3
nabízí 12 obchodů za ceny od 4 657 Kč
Porovnat ceny
STAX SR-X9000
STAX SR-X9000
nabízí 2 obchody za ceny od 169 000 Kč
Porovnat ceny
STAX SRS-9100
STAX SRS-9100
nabízí 1 obchod za ceny od 141 890 Kč
Porovnat ceny
STAX SR-003MKII
STAX SR-003MKII
nabízí 1 obchod za ceny od 7 880 Kč
Porovnat ceny
STAX SR-L500
STAX SR-L500
nabízí 1 obchod za ceny od 14 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Stax


U nás se zatím sluchátka Edifier Stax Spirit S3 neprodávají, oficiální cena pro USA je zajímavých 399 USD, nicméně je třeba mít na paměti, že nemají aktivní potlačení hluku, které je u prémiových BT sluchátek v podstatě standardem.

Bluetooth sluchátka Edifier Stax Spirit S3 míří ale na náročné posluchače, kteří touží po přenosném High-End kvalitě, první zahraniční recenze chválí excelentní zvuk, ale upozorňují, že i při propojení kabelem nesmí být baterie vybitá je třeba sluchátka napájet.

Zdroj: Stax

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud