Stranger Things: trailer na čtvrtou řadu jednoho z nejlepších seriálů Netflixu je tady

6. května 2021
TWEET SDÍLET

Když se někoho zeptáte, jaký je nejslavnější seriál Netflixu, tak si asi drtivá většina lidí řekne Stranger Things. Seriál se začal vysílat v roce 2016 a zabodoval výbornou atmosférou osmdesátých let a vyváženou kombinací sci-fi a hororu přesně podle tehdejších filmů od Spielberga, nebo dle Kingových knih. A nesmíme zapomenout ani na kvalitní herecké výkony, kvalitní scénář a hravou režii se spoustou citací známých filmů.

Klepněte pro větší obrázek

Děj? Divné věci se dějí v městečku Hawkins. Je rok 1985 a skupina děti řeší záhady, odhaluje tajné experimenty, potýká se s děsivými nadpřirozenými sílami. A potkají divnou holku. To vše tvůrci umě kombinovali celkem ve třech sériích – a z téměř neznámých dětských herců se už během první sezóny staly známé hvězdy. 

Čtvrtou sezónu připravují stejní tvůrci jako předchozí tři tedy, Matt Duffer a Ross Duffer. V traileru, který se vrací Millie Bobby Brown jako Jedenáctka a vrací se také Dr. Martin Brenner. Ovšem už loni v teaseru Netflix ukázal, že i Jim Hopper (David Harbour) žije, tak se dá očekávat, že i když trailer vypadá, jako návrat do neznámé a temné minulosti, tak se nakonec dočkáme dalšího pokračování v známém obsazení. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Seriály, Trailer, Sci-fi