Stylový Beovision Contour OLED televizor od Bang & Olufsen nyní bude i v 55"

14. června 2021
TWEET SDÍLET

Známá dánská společnost Bang & Olufsen doplňuje nově svůj OLED televizor Beovision Contour s úhlopříčkou 48" o jeho větší 55" variantu. 

Beovision Contour má klasický a minimalistický design typický pro Bang & Olufsen a je navržený ve spolupráci s Torstenem Valeurem. Hlavním znakem je precizní hliníkový rám, který rámuje obrazovku, ale také velmi kvalitní integrovaný soundbar Beosound Stage.

Klepněte pro větší obrázek

Firma o novince říká "Bang & Olufsen rozšířila svou nabídku produktů o model Beovision Contour s úhlopříčkou obrazovky 55", čímž zákazníkům, kteří hledají dokonalý televizor, nabízí více možností. Může se stát mistrovským dílem obývacího pokoje pro klienty, kteří hledají kompaktní velikost obrazovky, nebo dokonalým televizorem do vedlejší místnosti díky mnoha možnostem umístění a výběru mezi 55" a 48" televizorem."

Klepněte pro větší obrázek

Základ tvoří 55" OLED TV od LG se systémem WebOS. Ten doplňuje tříkanálová technologie reproduktorů Beosound Stage a nesmí chybět Dolby Atmos. Za krytem reproduktorů Beovision Contour se skrývá 11 měničů a zesilovačů o celkovém výkonu 450 W. Součástí jsou také čtyři 4" basové měniče, které poskytují hluboké basu už od frekvence 30 Hz. 

Klepněte pro větší obrázek

Na výběr je ze tří barevných provedení – stříbrné, černé antracitové a krásné zlaté barvě, s odpovídajícími látkovými nebo dřevěnými dýhovými povrchovými úpravami předního krytu reproduktoru. Všechny kabely jsou vedeny středem zadní části televizoru a jsou skryty, což nabízí ucelený 360stupňový design. Všechny integrované zdroje lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem Beoremote One, který je vyroben z jediného kusu lisovaného hliníku.

Klepněte pro větší obrázek

Stejně jako u 48" modelu jsou zde tři varianty stojanů. Hliníkový podlahový stojan lze ručně otáčet o 180 stupňů na obě strany. Televizor Beovision Contour lze také připevnit na stěnu pomocí nástěnného držáku Bang & Olufsen, který byl zkonstruován tak, aby bylo možné televizorem pohybovat v úhlu. Třetím je pak stolní stojan z masivního obdélníkového hliníkového polotovaru, který zajišťuje, že televizor lze umístit na polici nebo na podlahu.

Beovision Contour 55" s LG TV se už prodává, oficiální cena je 7 000 Euro.

Zdroj: Bang & Olufsen

Témata článku: 4K TV, LG, OLED, Bang & Olufsen, 4K televize na Heureka.cz