Marek
7. prosince 2021 • 6:29

No:
1. Nefunguje mi VSO downloader potazmo Freerapid, takhle si clovek mohl porad stahnout.
2. Neni tam moznost zapnout audiostopu pro nevidome to zas nekdo premyslel prd...
3. Web mi prijde neprehledny, alespon pro nevidome, pro vidici jak tak ctu, tak tez.
4. Je to stejne jako CD, kdy se zdrazuje, ale kvalita sluzeb jde dolu!

Pindulin
6. prosince 2021 • 21:54

Redesign to chtělo uz v dobe uvedeni. Do ted jsem tituly hledal pres google s tim, ze jsem jejich hloupy web nepochopil. Napriklad jsem se koukal na homo serial Herec ***** a nez bych to nasel v tom jejich seznamu, to je lepsi napsat co chci do googlu. Katastrofa, ale český serialy TOP.
Jo a k tem poplatkum. Neplatil jsem a platit nebudu! Uz takhle platim dane jak magor a nemit dve deti, tak snad delam na blacka.

petrph
6. prosince 2021 • 20:27

Tedy a bohužel, jak je ostatně v úvodu článku zmíněno. V tom starém rozvržení se dalo i občas rychle něco najít, co by člověka zaujalo, aby se na to díval. V tom novém křiklavém WOV stylu, "vnucujeme Vám něco něco, o čem si myslíme, že se na to máte koukat", už je to naprosto beznadějné. Že bych se třeba zeptal, proč je na titulní stránce dosti košilaté pozadí, upozorňují na pouhou reprízu seriálu, který už na ČT dávno běžel?

peter.mlich
6. prosince 2021 • 18:21

1. Ja mel treba na starem webu potize najit Sherlocka
- Sherlock holmes
- Dobrodruzstvi sherlocka holmese
- Z pameti sherlocka holmese
Ja bych predpokladal, ze to bude mit jednu z kategorii prave sherlock a bude se to dat najit jako celek2. Druhy problem, ktery nastava pravidelne. Koukam ve videotece treba Poirota, w10, Firefox. Stava se mi to, ze dalsi tyden se mi otevre aktualni dil, ale posuvnik je tesne pre koncem. Pmatuje si stav, v jakem jsem dokoukal predchozi dil. Misto, aby se to spustilo od zacatku.3. Take jsem se trochu pral s funkcemi pro vraceni casu. On tam sice nahodi 2-3h zpet. Jenze, kdyz je Poirot v 1/3 a spustim vraceni zpet, tak se tezko hleda zacatek.4. A tez by bylo hezke, kdyby zive vysilani melo program jako treba prima. Abych vedel, co prave skocnilo, co bezi a co nasleduje, 3-5 poradu.5. No, a celkem neprijemne jsou minividea s Prestavka ve vysilani. Proc? Prima treba pise, ze nema na porad licence pro online vysilani. Jako, to mne sice tez zklame, ale stale lepsi nez prestavka. Clovek automaticky ocekava 5-10 min, provadeji nejake servisni prace. A ono je to kvuli te licenci, nejspis. Clovek pak ceka, kouka na behajici pejsky a prd...
Tak to treba zneuzijte a puste reklamy, s tim, ze tam bude ten text prestavka nebo nevysilame z duvodu licence. To uz je lepsi monoskop :)

Aleq
6. prosince 2021 • 14:19

Sláva, konečně se jde pohybovat ve videu šipkama na klávesnici - něco zmeškám, cvaknu 2-krát šipku doleva a hotovo. To předtím nešlo a bylo to dost nekomfortní, lovit to myší a trefovat se jen malý kousíček před aktuální pozici. Všichni ostatní to samozřejmě už dávno uměli.

světelná tyč
8. prosince 2021 • 18:05

Předtím to šlo taky, more

Adam Vágner
6. prosince 2021 • 13:11

4K je pro ně furt, koukám, sprostý slovo. :D

Jan
7. prosince 2021 • 23:37

Pracuji v televiznim prumyslu ČR a tak 80% procent obsahu se stale točí ve FullHD. Přesun na 4K vidim nejdříve tak za 5 let, spíše později.

Mi.Chal
2. prosince 2021 • 18:54

Bude to už fungovat? Současnou verzi tak rozdrbali, že živé vysílání funguje už asi jenom pro ct24. To se dá pustit na ct24.cz, tam se dalo přepnout na jiný kanál a pustit živé vysílání, teď to hodí jenom na přehled pořadů.

? ?
2. prosince 2021 • 14:19

Prosím hlavně už si nezapomeňte svůj obsah zpoplatnit jako to dělají všichni ostatní. Já jen aby vás nenapadla taková kravina, že zavedete koncesionářské poplatky i pro mě kvůli tomu, že mám internetové připojení. Poplatek za každý mobilní telefon s připojením k internetu? No to bude teda sranda :grr: :-!

BaconCZE
2. prosince 2021 • 14:39

Neplatí se za přístroj, ale za domácnost.

? ?
2. prosince 2021 • 20:07

Mě je jedno za co se platí teď ( já neplatím, to rád přenechám vám ostatním ). Jen mě zajímá, jak budou chtít časem zavést poplatky za internetové připojení ( pevné připojení=domácnost? ). Tak v tom případě se budu připojovat na PC přes mobil. A nebo budou muset zpoplatnit i mobily. A nebo budou muset platit bez vyjímky všichni bez ohledu na to zda budou mít TV, mobil nebo internet. Plátců konc.poplatků musí rok co rok klesat, takže budou muset zvyšovat poplatky a to zase bude vést k dalšímu poklesu plátců. Takže svoji pozornost budou muset přesunout na internet. Zmr*di

44441
6. prosince 2021 • 12:43

Kdyz se budete ridit, tim co jste sam napsal, tak k presunuti na internet nedojde. Zamyslete se a zacnete na zacatku u sebe. Když budete platit, počet konc.poplatků nebude klesat, nebudou muset zvyšovat poplatky, to nepovede k poklesu poctu platcu. Ale vy se s tim vyporadate tak, ze nebudete platit ani malo, ani hodne, protoze nejlepsi je nadavat v diskuzi, ze?

.
2. prosince 2021 • 11:18

Doufejme, že vysílání bude nativně ve 4K. Zpravodajství ČT, to je naprostý odpad, totální zaprodanost a řízení z Bruselu.

LEKSIKSON
2. prosince 2021 • 1:43

Děkuji, na fake news se nedívám!

P3p3k
2. prosince 2021 • 13:05

Vidis, nekteri na CT nadavaji. Je dobre, ze mas CT rad ;)

DavidCZE
1. prosince 2021 • 23:03

Doufám že už udělají přehledné číslování dílu seriálu ne jak teď kdy člověk ani pořádně neví který díl předchází kterému.

Slavek
1. prosince 2021 • 23:40

Byl jsem přizvaný na nějaký osobní meeting ohledně ivysílání a toto se tam také řešilo. Ty lidi tam naslouchali a psali si každý nápad, či připomínku.
Já věřím, že to bude dobře udělané.

MichaelsCZ
16. prosince 2021 • 0:33

A nemělo to být hotové než to spustí?

Arvo
1. prosince 2021 • 22:47

Snad zase nadšenci přijdou na způsob, jak streamy ukládat...

Jiří Rameš (MobileManiC)
1. prosince 2021 • 22:12

A Apple tvOS nic?? Dlouhodobá ostuda..

Slavek
1. prosince 2021 • 23:38

zrcadlení funguje dobře i bez aplikace.
Ono je to složité, udržovat aplikaci plně funkční na X platforem, když se několikrát do roka změní verze SW na techto zařízeních. Reklamy tam nejsou, a platit jako VOYO to teda nechci.

BaconCZE
2. prosince 2021 • 14:38

Vždyť to platíš, 135 Kč měsíčně. Na rozdíl od Voyo to ale není otázka volby.

petrapetrapetra
1. prosince 2021 • 20:23

Začíná to pěkně smrdět tím, že ČT si bude chtít prosadit ten svůj zas.aný poviný koncesionářský poplatek i když už nebudete mít doma televizi a to tak, že to budou takhle vysílat přes net, tohle je jen další další krok k tomu, že se jim to splní.... Tak doufám, že si Dvořáček užívá nechutně ty prachy, které mu musíme platit!!!! No mě je z toho článku zle.. :-!

Slavek
1. prosince 2021 • 23:35

Jsi hloupý prosťáček.
1/ koncesionářský poplatek se platí za příjem veřejnoprávního vysílání TV a rozhlasu, tedy ne řediteli
2/ úloha veřejnoprávních medií je dána zákonem, nikoliv tím co chce ředitel TV
3/ jelikož je daná zákonem, musí jí někdo platit (asi stát), takže možnosti jsou dvě: přímým poplatkem tak, jak je to doteĎ, ten poplatek je pod těžkým dohledem všech co by si rádi lízli, ale nemůžou a Dvořákovi neodpustí ani kačku, nebo nepřímou daní, kterou si stát vybere zase od nás (jelikož jak víme, stát žádné peníze netvoří a žije z našich daní) a tam je "riziko přerozdělování" a sice že při každém přerozdělování něco někam odteče, jako tzv "držhubné". Ve výsledku tedy ta daŇ bude vyšší než přímý poplatek
3.1/ pokud je to přímý poplatek, tak různé skupiny co si nemůžou líznout alespoň tlačí, aby byl co nejmenší. Pokud by to ale bylo formou daní, ty samé skupiny by naopak chtěli co nejvíc, protože z většího toku peněz se líp odklání.
4/ nečekám, že cokoliv z toho pochopíš, ale napsat jsem to musel.

Marek Rac
3. prosince 2021 • 15:59

Když už si hrajete na chytráka, alespoň to dělejte důsledně. Stát nežije pouze z našich daní, mezi příjmy státu se řadí také sociální pojištění, fondy Evropské unie, zisky z prodeje a privatizace, a zisky ze státní účasti v podnicích. Když budeme brát pouze poslední jmenované, bavíme se o částce 13-18 mld CZK ročně...

Karel a DITA
3. prosince 2021 • 16:44

Vymývají mozky a požadují platbu i když se na to nedíváš a díváš se na komerční stanice a jsou tam reklamy.
A to i když nepoužíváš pozemní vysílání, ale koukáš třeba přes IP-TV.
Prostě máš TV, tak platíš. Je to podvod na občany ČR.
Se divím, že si to všichni nechají líbit.

Mirek
7. prosince 2021 • 13:05

A co to má společného s tím, jestli se díváš na pozemní vysílání, nebo IP-TV? A nevadí ti, že třeba komerční stanice mají ještě větší příjmy z reklam, než jsou příjmy z poplatků pro čt a přitom musíš ještě jednou platit těmto stanicím prostřednictvím distributora IP-TV? A proč musí všichni prostřednictvím zboží a reklam na ně, které nakupují v obchodech, platit soukromé televizní stanice, když se na to nedívají?
Ty máš logiku pětiletého dítěte. Navíc jsem si již vícekrát ověřil, že ti co tvrdí, že se na to nedívají, tak mají obdivuhodný přehled o obsahu programů na čt. Asi jasnovidci.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Karel a DITA
10. prosince 2021 • 13:00

Hi, iVysílání na PC je zdarma, za to se neplatí.
Ale aplikace pro TV neexistuje, za TV se platí a to i když odjedeš na měsíc v létě na dovolenou do zahraničí.
Prostě máš TV, tak platíš.
Za notebook a iVysílání nic neplatíš.Co ti je na tom nejasného? Je to podvod na občany ČR. Si můžeš koupit co chceš. Si nemusíš kupovat produkty z TV, koukat na reklamy na komerční TV. Ale platit ČT musíš i když TV, ČT ani jednou za rok nepustíš. Prostě máš TV, platíš z ní daň.Pa.

Karel a DITA
10. prosince 2021 • 13:10

Ještě větší absurdita nastává, když jseš nezaměstnanej na ÚP, tak ČT neplatíš a můžeš ji odhlásit. Ale TV máš pořád doma. Ale když máš příjem, tak ČT platíš.Asi platěj jenom bohatý. Je to paskvil. Pa.

Karel a DITA
10. prosince 2021 • 14:16

No ale platíš za TV která má "adaptér na příjem pozemního vysílání", tak to asi s pozemním vysíláním něco společného má ne? A když si něco z reklamy kupuješ, tak je to tvoje volba. TV poplatek platit musíš. Máš TV, tak musíš. Pa.

AirForce1
4. prosince 2021 • 4:32

Tak už je možná na čase ten poplatek zrušit společně s Českou televizí. Stejně se tam vysílají stejné hovadiny jako na komerčních televizích. Jenže rozdíl je v tom, že za naše vyděračské poplatky si tam navíc dělají nesmyslné experimenty.
Zpravodajství nic moc, reklamy tam stejně jsou, nové pořady nemají a ani nevysílají ve 4k, tak k čemu to je dobré?

Miroslav Klouda
2. prosince 2021 • 5:36

Tak se na to nekoukejte, a budete to mít zadarmo. Na Voyo taky platíte, ne?

2. prosince 2021 • 20:06

Tak se v klidu 🤮🤮 a neotravuj tady.

MichaelsCZ
16. prosince 2021 • 0:32

Upřímě, poplatek za TV a rádio je to poslední, co mě v dnešní době ... 8-S

Adam Latta
1. prosince 2021 • 20:10

A bude už konečně funkční aplikace pro Windows 10? Zajímavé, že na iOS funguje normálně.

Jiří Novotný (Shotgun Tokugawa)
2. prosince 2021 • 10:18

Možná bude problém spíše na straně MS

mascudkoray9
3. prosince 2021 • 11:07
Jirka
1. prosince 2021 • 16:02

A bude taky konecne aplikace pro TV Goole/LG?

Pavel Verner
1. prosince 2021 • 18:02

Píšou televizní aplikace tak snad ano...

Určitě si přečtěte

Články odjinud