Technics SU-G700M2: druhá generace integrovaného zesilovače má nabídnout technologie z vlajkové lodi za nižší cenu

Technics SU-G700M2: druhá generace integrovaného zesilovače má nabídnout technologie z vlajkové lodi za nižší cenu

Japonská společnost Technics představila druhou generaci svého integrovaného zesilovače SU-G700. Model Technics SU-G700M2 byly použity špičkové technologie odvozené z referenčního integrovaného zesilovače Technics SU-R1000. Novinka SU-G700M2 byla představena společně s novými modely regálových reproduktorů SB-C600 a podlahových repro SB-G90M2.

1.JPG

SU-G700M2 zdědil plně digitální technologie jádra zesilovače Technics, jako je JENO Engine (Jitter Elimination and Noise-Shaping Optimization) pro nejvyšší přesnost signálu bez jitteru a zkreslení a LAPC (Load Adaptive Phase Calibration) který pracuje na optimalizaci výkonu v závislosti na připojeném reproduktoru. Proti předchůdci má novinka mít lepší stereofonního obraz a také dynamický výkon. 

Výstřižek.JPG

Vstupní phono předzesilovač MC umožňuje připojení ke gramofonům s MC přenoskami, zatímco přepínač fáze phono vstupu má posloužit pro optimalizované přehrávání především starších vinylových desek nahraných s obrácenou fází. A konečně, knoflíky hlasitosti a zdroje mají nyní hliníkovou "točící se" texturu, jakou má model SU-R1000, čímž se má novinka na první pohled odlišovat od první generace modelu SU-G700.

Zesilovač Technics SU-G700M2 se bude prodávat v černé a stříbrné variantě  má v stát 2 299 Euro (58 000 Kč). Což sice není málo, ale je to rozhodně méně, než kolik stojí vlajková loď, zesilovač Technics SU-R1000 – 189 990 Kč.

Zdroj: Technics

Určitě si přečtěte

Články odjinud