Televize Samsung The Frame se umí proměnit na obraz

Prezentace klienta 20. září 2019
TWEET SDÍLET
Televize Samsung The Frame se umí proměnit na obraz
Česko je od září další ze zemí, kde Samsung začal prodávat lifestylový televizor The Frame, který má 2 podoby.

Když je zapnutý, jde o standardní televizor, po vypnutí se změní na obraz. Nabízí netradiční design ve spojení s kvalitou obrazu, kterou zajišťuje technologie QLED. Ta dokáže zobrazit vyšší kontrast, hlubší a tmavší černé odstíny, pokrýt 100 % barevného prostoru při jakékoliv úrovni jasu a netrpí vypalováním obrazu tak, jak tomu může být u jiných technologií.

The Frame se řadí do prominentní lifestylové řady televizorů Samsung, která překonává koncepci tradičních televizorů a stává se designovou ozdobou interiéru a zároveň dvěma zařízeními v jednom.

Obraz jako v galerii

Nový televizor The Frame se odlišuje od ostatních modelů hned na první pohled. Rám obrazovky tvoří skutečná rámová konstrukce, jaká se používá k zarámování obrazů, a je navíc vyměnitelná. Zákazníci mají na výběr ze čtyř barevných dekorů – hnědé, béžové, bílé a černé.

Pokud se televizor The Frame právě nepoužívá ke sledování televizního vysílání nebo filmů, zobrazuje v Režimu umění dokonalé fotoreprodukce obrazů nebo umělecké fotografie, a dokáže tak proměnit obytný prostor na uměleckou galerii. Snímač jasu, kterým je The Frame vybaven, umožňuje upravit barevné podání tak, aby se přizpůsobilo jasu v místnosti a dosáhlo se tak optimálního zobrazení uměleckého díla na obrazovce televizoru. Také je možné si nastavit, jak dlouho se mají obrazy zobrazovat v případě, že v místnosti nikdo není, o což se stará pohybový senzor.

Klepněte pro větší obrázek

Umělecká díla na jeden klik

Obchod s uměleckými díly pro The Frame staví na svých partnerských vztazích s nejprestižnějšími galeriemi a muzei na světě a zpřístupňuje více než 1 000 uměleckých děl. Do aplikace Obchod s uměním byly přidány mistrovská díla z galerie Uffizi v Itálii, muzea Vincenta Van Gogha v Nizozemsku, muzea Te Papa na Novém Zélandu, Muzea výtvarného umění v Budapešti či z královské sbírky Velké Británie.

Model Samsung The Frame je na českém trhu k dispozici v úhlopříčkách 43, 49, 55 a 65 palců za cenu od 24 990 Kč. V případě zakoupení The Frame do 31. 12. 2019 navíc zdarma získáte vyměnitelný rám v hodnotě až 3 490 Kč a čtyřměsíční předplatné v aplikaci Obchod s uměním. Více podrobností o televizoru The Frame naleznete na stránkách Samsungu

Určitě si přečtěte

Jaké technické parametry sluchátek jsou důležité?

Jaké technické parametry sluchátek jsou důležité?

Které pojmy popisují vlastnosti sluchátek? Jejich pochopení vám pomůže s výběrem i prokouknutím marketingových blafů.

AVmania.cz

16 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

16 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

Jako domácí sluchátka označujeme rozměrnější a pohodlnější sluchátka pro dlouhodobější poslech: například hudby u počítače, domácího Hi-Fi, ale i televizoru. Vybrali jsme ta nejlepší.

16 Jaromír Puk

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

29 Marek Čech

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

Ready Player One: Hra začíná, Upgrade, Black Panther, Avengers: Infinity War, Mission: Impossible - Fallout, Tiché místo, Tísňové volání, Jack staví dům. První výběr toho nejlepšího, co se letos objevilo v kinech a na DVD a Blu-ray nosičích.

12 Marek Čech

TCL 55DC760: 4K HDR všeuměl za lidovku nejen pro geeky [test LCD TV]

TCL 55DC760: 4K HDR všeuměl za lidovku nejen pro geeky [test LCD TV]

Otestovali jsme cenově dostupný televizor méně tradiční značky, nicméně s velmi zajímavou výbavou.

24 Alexandr Bray