Televize Samsung The Frame se umí proměnit na obraz

Prezentace klienta 20. září 2019
TWEET SDÍLET
Televize Samsung The Frame se umí proměnit na obraz
Česko je od září další ze zemí, kde Samsung začal prodávat lifestylový televizor The Frame, který má 2 podoby.

Když je zapnutý, jde o standardní televizor, po vypnutí se změní na obraz. Nabízí netradiční design ve spojení s kvalitou obrazu, kterou zajišťuje technologie QLED. Ta dokáže zobrazit vyšší kontrast, hlubší a tmavší černé odstíny, pokrýt 100 % barevného prostoru při jakékoliv úrovni jasu a netrpí vypalováním obrazu tak, jak tomu může být u jiných technologií.

The Frame se řadí do prominentní lifestylové řady televizorů Samsung, která překonává koncepci tradičních televizorů a stává se designovou ozdobou interiéru a zároveň dvěma zařízeními v jednom.

Obraz jako v galerii

Nový televizor The Frame se odlišuje od ostatních modelů hned na první pohled. Rám obrazovky tvoří skutečná rámová konstrukce, jaká se používá k zarámování obrazů, a je navíc vyměnitelná. Zákazníci mají na výběr ze čtyř barevných dekorů – hnědé, béžové, bílé a černé.

Pokud se televizor The Frame právě nepoužívá ke sledování televizního vysílání nebo filmů, zobrazuje v Režimu umění dokonalé fotoreprodukce obrazů nebo umělecké fotografie, a dokáže tak proměnit obytný prostor na uměleckou galerii. Snímač jasu, kterým je The Frame vybaven, umožňuje upravit barevné podání tak, aby se přizpůsobilo jasu v místnosti a dosáhlo se tak optimálního zobrazení uměleckého díla na obrazovce televizoru. Také je možné si nastavit, jak dlouho se mají obrazy zobrazovat v případě, že v místnosti nikdo není, o což se stará pohybový senzor.

Klepněte pro větší obrázek

Umělecká díla na jeden klik

Obchod s uměleckými díly pro The Frame staví na svých partnerských vztazích s nejprestižnějšími galeriemi a muzei na světě a zpřístupňuje více než 1 000 uměleckých děl. Do aplikace Obchod s uměním byly přidány mistrovská díla z galerie Uffizi v Itálii, muzea Vincenta Van Gogha v Nizozemsku, muzea Te Papa na Novém Zélandu, Muzea výtvarného umění v Budapešti či z královské sbírky Velké Británie.

Model Samsung The Frame je na českém trhu k dispozici v úhlopříčkách 43, 49, 55 a 65 palců za cenu od 24 990 Kč. V případě zakoupení The Frame do 31. 12. 2019 navíc zdarma získáte vyměnitelný rám v hodnotě až 3 490 Kč a čtyřměsíční předplatné v aplikaci Obchod s uměním. Více podrobností o televizoru The Frame naleznete na stránkách Samsungu

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 20 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme 20 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Bezdrátová sluchátka už dokážou nabídnout kvalitní zvuk, dlouhou výdrž. Vybrat si můžete z dostupných modelů kolem tisíce korun, ti náročnější si rádi připlatí nejen za kvalitnější zvuk, ale i za aktivní potlačení okolního hluku.

39 Jaromír Puk

Sony KD-55AG9: elegantní 4K HDR OLED s příchutí dokonalosti a zvukem z obrazovky [test]

Sony KD-55AG9: elegantní 4K HDR OLED s příchutí dokonalosti a zvukem z obrazovky [test]

Pokračovatel úspěšného rodu OLEDů s precizním obrazem a fascinujícím zvukem přichází. Přiblíží své kvality alespoň na dohled k předchůdci? Nebo ho porazí o koňskou délku? Máme výsledek!

21 Alexandr Bray

15 nejlepších komedií roku 2018

15 nejlepších komedií roku 2018

Ztratili jsme Stalina, BlacKkKlansman, Psí ostrov, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Čtverec, Úžasňákovi 2, Oni a Silvio, Já, Simon, Pěkně blbě. Třetí letošní výběr se nese v uvolněném duchu silvestrovské zábavy.

13 Marek Čech

Nabarvené ptáče: chlapec putuje sadistickým světem, z něhož zmizel soucit [recenze filmu]

Nabarvené ptáče: chlapec putuje sadistickým světem, z něhož zmizel soucit [recenze filmu]

Chlapec během druhé světové války putuje světem, z něhož zmizel soucit a stává se v něm projekcí nebo terčem okolního sadistického zla. V adaptaci kontroverzního románu Jerzyho Kosińského.

4 Marek Čech

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

27 Marek Čech, Vojtěch Malý