Televizor Philips 8807 LED má být tím pravým, s kterým neudělá chybu nikdo. Ani hráči

Televizor Philips 8807 LED má být tím pravým, s kterým neudělá chybu nikdo. Ani hráči

Řada televizorů Philips Performance Series Ambilight byla v minulých letech jedno z nejzajímavějších na trhu, pokud jste chtěli maximální výbavu za přijatelnou cenu. Letošní novinka, Philips 8807 LED, má jít ještě dál. Kromě toho, že se patří do řady Performance Series, tak ho Philips označuje pojem „The One“ – "Ten pravý".

TP-Vision-8807-01.jpg

Tento model má být ideální pro zájemce, který se nevyzná v termínech, výbavě či vlastnostech, ale stejně tak si nechtějí koupit špatný produkt, který by rychle zastaral morálně, či technicky. Samozřejmostí je třístranný Ambilight, který vylepšuje zážitek, ale i subjektivní vnímání podání černé, celek má nabídnout stylový design s mimořádně tenkým stříbrným rámečkem po stranách. 

Celá řada má být vybavená především 120Hz LCD panelem s HDMI 2.1 vstupy s podporou 4K120P, ALLM, kompatibilitou s FreeSync Premium a VRR v rozsahu 48 Hz až 120 Hz s plnou šířkou pásma, tedy 48 Gbps. Má tedy nabídnout i výbavu, kterou ocení především hráči. K tomu přičtěte herní režim s novým rozhraním, Game Bar, který umožní jeho doladění dle osobních preferencí. Udávané zpoždění je pouze 9 ms.

Philips-OLED807-mit-On-Screen-Game-Bar-mit-Anzeige-des-Eingangssignals.jpg

To ale neznamená, že zapomíná na filmové fanoušky – podporovány jsou všechny HDR formáty, tedy Dolby Vision, HDR10+ a HLG. O zpracování obrazu se pak má postarat obrazový procesoru 5. generace P5. Samozřejmostí je podpora zvuku Dolby Atmos a výstup HDMI eARC výstup pro připojení soundbaru, výrobce k TV vyladil svůj nový multifunkční soundbar Philips B8507 3.1 Dolby Atmos. Tím to ale nekončí – model bude podporovat i technologii DTS-Play-Fi, která umožní připojit bezdrátově další reproduktory, či subwoofer a vytvořit tak kompletní AV systém domácího kina.

Co se systému týče, tak tradičně zde bude Android TV s více než 7 000 dostupnými aplikacemi a hlasovým ovládáním Google Assistant.

Televizory Philips řady 8807 LED se budu vyrábět ve velikostech 43", 50" 55" 65", 75" a poprvé výrobce nabídne i model s úhlopříčkou 86". Novinka by se měla v obchodech objevit během jara, ceny zatím nejsou známé. 

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud