Televizory a reproduktory Philips budou podporovat DTS Play-Fi

Televizory a reproduktory Philips budou podporovat DTS Play-Fi

TP Vision oznámil podporu platformy DTS Play-Fi. Díky tomu bude možné mezi sebou bezdrátově propojit nové televizory a audio výrobky Philips. DTS Play-Fi je bezdrátový audio multiroom ekosystém, který umožňuje přehrávat hudbu na více přístrojích v rámci celé domácnosti ve vysoké kvalitě, samozřejmě bez slyšitelného zpoždění. 

OLED805_F_dts_play-fi.jpg

DTS Play-Fi kompatibilní produkty nabízí více výrobců (např. Pioneer, Onkyo, Klipsch atd.). Televizory, mobily, soundbary a reproduktory lze jednoduše a pohodlně ovládat pomocí aplikace Play-Fi a je tak možné všechna zařízení tohoto ekosystému propojit do jednoho funkčního celku v rámci chytré domácnosti. Lze tak snadno vytvořit jednoduše ovladatelný audio systém pro streamování hudby složený z produktů různých výrobců. 

Prvním prémiovým televizorem, který bude DTS Play-Fi podporovat již z výroby, je nový Philips OLED805. Bude to první krok v rozšíření spolupráce, DTS Play-Fi budou dále podporovat všechny televizory Philips roku 2020 s operačním systémem Android TV. V druhé polovině roku 2020 dostanou podporu v rámci pravidelné aktualizace i televizory s Android TV z roku 2019.

V září tohoto roku Philips představí novou řadu soundbarů a reproduktorů s podporou systému DTS Play-Fi, nové bezdrátové multi-room produkty Philips tak bude nově možné navzájem propojit.

Zdroj: Philips

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud