Batman: nový trailer vypadá výborně, ale film na HBO bude daleko dřív, než se čekalo

Batman: nový trailer vypadá výborně, ale film na HBO bude daleko dřív, než se čekalo

A máme tu nový trailer na film Batman, jeho už dvakrát odložená premiéra je tentokrát naplánovaná na 3. březen 2022. I další trailer potvrzuje, že nový Batman se nebude snažit diváka pobavit (což dělá Marvel), ale svým temným pojetím půjde ve stopách Nolanovy trilogie či veleúspěšného Jokera (2019) a bude spíše pátrat po motivaci jednání jedinců a lžích, které i když byly vyřčeny ve jménu dobra, tak stále zůstávají lží.

Původně měl Batmana hrát stejně jako ve filmech Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti Liga spravedlnosti herec Ben Affleck. A protože je to skvělý režisér, měl film i režírovat. Ostatně přes počáteční nedůvěru fanoušků Ben Affleck si získal svým fyzickým pojetím role velkou pochvalu. Bohužel kvůli osobním problémům se Batmana vzdal.

batman_ver3_xlg.jpg

Režii filmu se ujal Matt Reeves, jehož největším úspěchem byl asi Cloverfield (2008), natočil ale i filmy Úsvit planety opic a Válka o planetu opic. Kvůli změně na pozici režiséra i hlavního herce, a také vzhledem k celkovému odložení projektu došlo ke kompletnímu přepracování scénáře, což ostatně také udělal Matt Reeves.

Ve filmu uvidíme Zoë Kravitz jako Catwomen, Colin Farrell si zahraje Penguina a Paul Dano má být Riddler/Hádankář. Sluhu Alfreda Pennywortha trochu překvapivě bude hrát Andy Serkis. 

Pro mnohé velmi překvapivě hlavní roli získal Robert Pattinson, kterého má většina zaškatulkovaného jako "toho třpytícího se upíra ze Twilight ságy". Po výborném Christianu Baleovi, který v Nolanově trilogii exceloval, se v následujících třech filmech rolu ujal již zmiňovaný skvělý Ben Affleck. Ten ve výborných bojových scénách nadchl spoustu skalních fanoušků. A i když Pattinson je velmi dobrým hercem, tak přece jen jeho fyzické proporce jsou proti jeho předchůdcům skromnější. Až ve filmu uvidíme, jak se tvůrci poprali s komiksovou fyzickou převahou Batmana nad protivníky.

Co je zajímavé, že přestože studio Warner Bros. původně slibovalo, že v kinech bude film 90 dnů a až poté se objeví na HBO Max, tak dle aktuálních informací se objeví na streamovací platformě už 19. dubna, tedy po 45 dnech od premiéry.

Zdroj: uproxx.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud