The Batman: první oficiální trailer slibuje temnější film, než se čekalo [video]

25. srpna 2020
TWEET SDÍLET

O filmu The Batman se mluví už několik let. Původně měl Batmana hrát stejně jako ve filmech Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti Liga spravedlnosti herec Ben Affleck, který mluvil o tom, že by nový film rád režíroval. Přes počáteční nedůvěru fanoušků Ben Affleck si získal svým fyzickým pojetím role velkou pochvalu, bohužel z pokračování údajně vycouval. A tak nakonec velmi překvapivě hlavní roli získal Robert Pattinson, kterého má většina zaškatulkovaného jako "toho třpytícího se upíra ze Twilight ságy".

První informace z natáčení ale mluvily o tom, že Robert Pattinson se role zhostil se ctí, a první upoutávka na film The Batman to potvrzuje. Ve filmu ještě uvidíme Zoë Kravitz jako Catwomen, Colin Farrell si zahraje Penguina a Paul Dano má být Riddler/Hádankář. Sluhu Alfreda Pennywortha si trochu překvapivě zahraje Andy Serkis. O režii filmu se nakonec postaral Matt Reeves, jehož největším úspěchem byl asi Cloverfield (2008), natočil ale i filmy Úsvit planety opic a Válka o planetu opic.

Dle traileru je vidět, že The Batman se nebude snažit konkurovat svojí hravostí Marvelu, ale svým temným pojetím půjde ve stopách Nolanovy trilogie či veleúspěšného Jokera (2019).

Témata článku: Filmy, Trailer, Sci-fi

Určitě si přečtěte

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
První OLED TV od Xiaomi je high-end, který uspokojí i hráče

První OLED TV od Xiaomi je high-end, který uspokojí i hráče

39 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
XiaomiOLEDTelevizory
Tenet: Nolanova komplikovaná „bondovka“ s obráceným tokem času [recenze filmu]

Tenet: Nolanova komplikovaná „bondovka“ s obráceným tokem času [recenze filmu]

První blockbuster letošního roku, který si užijte intuitivně, smyslově, tak jak na vás bude působit a dopadat intenzivní obrazová a zvuková složka, a nesnažte se tolik analyzovat všechny časoprostorové paradoxy v něm

15 Marek Čech

Marek Čech
Recenze filmů
EISA: nejlepší audio a Hi-Fi zařízení pro rok 2020/2021

EISA: nejlepší audio a Hi-Fi zařízení pro rok 2020/2021

Jaké reproduktory jsou letos nejlepší? Jaký zesilovač si odnesl ocenění EISA? Podívejme se na kategorii Hi-Fi produktů, jejichž cílem je nabídnout kvalitní zvuk.

9 Jaromír Puk

Jaromír Puk
EISA