Komiksový seriál Banda v novém traileru slibuje ve třetí řadě ještě brutálnější jízdu

16. května 2022
TWEET SDÍLET

The Boys (Banda) od Amazon Prime Vide je syrový, brutální komiks, který je více než silně inspirován superhrdiny z DC "světa". Nejde o pouhý pokus o napodobeninu Marvelu pro náctileté, ve které krev neukápne ani při tom největším masakru, ale o mládeži nepřístupnou, krvavou jízdu. 

Další „drobným“ rozdílem je také reálné vykreslení morálky těchto superhrdinů – o nějakém  boji za dobro si můžete nechat jen zdát. Svoji "superhrdinskou" práci v drtivé většině dělají, aby vydělali peníze pro sebe, pro agenturu, která se o ně stará... a vydává komiksy, postavičky pro děti, točí seriály... no však to znáte, jak se dělají peníze. 

Banda (The Boys) je skupina lidí, kteří na namyšlené, arogantní superhrdiny dohlíží a kterým vadí, že jejich zločiny jsou v rámci marketingového mediální obrazu zametány pod koberec. 

Klepněte pro větší obrázek

Hlavním tahákem seriálu je herec Karl Urban jako Billy Butcher, nicméně i další postavy skvěle jsou obsazeny. Za seriálem stojí Eric Kripke, Evan Goldberg a Seth Rogen, kteří se postarali, že brutální a krvavá komiksová předloha nebude uhlazována, či "zpřístupněna" dětem. Téma "superhrdinů" zde není černobílé, každý zde má svůj příběh i motivaci a vyloženě kladného hrdinu byste zde pohledali.

Seriál si nechal ujít málokterý fanoušek komiksů. Za sebou máme dvě série, v březnu (4.3.2022) vyšel animovaná osmidílná série krátkých příběhů pod názvem Banda: Ďábelské historky (Diabolical). Třetí sezóna se chystá na začátek června, 3.6.2022.

Témata článku: Filmy a seriály, Amazon, Seriály, Trailer