21
Fotogalerie

The Mandalorian: trailer na druhou sezonu seriálu ze světa Star Wars je konečně tady!

Jestli patříte mezi fanoušky Star Wars, tak poslední devátý film Star Wars: Vzestup Skywalkera vám velkou radost neudělal. Naopak seriál The Mandalorian, který měl premiéru 12.11.2019 na streamovací službě Disney+ drtivé většině fanoušků Star Wars radost udělal, a nejen jim. 

Po dlouhé době se našel tvůrce, který se nebál trochu experimentovat a na rozdíl od filmů se nesnažit zavděčit úplně každému. Za seriálem stojí producent, scénárista, režisér a herec Jon Favreau, kterého si asi nejvíce pamatujete jako Happyho Hogana z Iron Mana.

V první sezona seriálu The Mandalorian znamenala návrat ke kořenům Star Wars, k westernovému způsobu vyprávění a také poctivému zpracování příběhu, který je více postavený na postavách, nikoliv na digitálních efektech. Hlavní roli excelentně zahrál Pedro Pascal, který se skvěle popasoval s faktem, že mu po celou dobu není vidět do tváře. Dále v seriálu uvidíte herečku Gina Carano, vrátil se ale také Carl Weathers, ve druhé sezoně si zahrají i Michael Biehn, Katee Sackhoff, či Timothy Olyphant. A samozřejmě i malý Joda.

Trailer na druhou sezonu vypadá výborně, premiéru The Mandalorian - Season 2 má opět na Disney+, a to 30.10.2020. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud