11
Fotogalerie

The Rock a JBL stojí za novými odolnými bezdrátovými sluchátky s potlačením hluku

Značky JBL a Under Armour spolu s hercem Dwayne Johnsonem, známějším spíše pod přezdívkou The Rock, představili nová bezdrátová sluchátka. Nesou dlouhý název UA Project Rock Over-Ear Training Headphones. 

Dle názvu je jasné, že jde velká náhlavní sluchátka okolo uší, která by měly odolávat potu. Ostatně plní IPX4 (odolná proti potu) a náušníky mají nejen rychle usychat, ale dají se po náročné návštěvě „posilky“ odejmout a jednoduše ručně vyprat. 

JBL_UA_Project_Rock_Over_Ear_Lifestyle_Image_02_904_560px.jpg

The Rock sluchátka nejen propaguje ale „osobně schvaloval“ každou funkci sluchátek. UA Project Rock Over-Ear Training Headphones ostatně nesou jeho oficiální Brahma Bull logo. Zajímavostí je, že logo na pravém sluchátku je zároveň tlačítko pro přepínání režimů aktivního potlačení hluku – tedy plné aktivní potlačení hluku, ambientní zvuk a režim pro hovory s okolím. 

Co se zvuku týče, tak velikost měničů je 40 mm, The Rock pro sluchátka vytvořil svůj vlastní zvukový EQ profil, ale samozřejmě můžete zvolit i svůj vlastní, nebo ekvalizér zcela vypnout. 

1369486-001_MKT.jpg

Konstrukce je samozřejmě odolná a skládací, a i když kovový je pouze most, tak je není jednoduché zničit – jejich hmotnost je 294 gramů. Nesmí chybět ani funkce automatické pauzy při sejmutí z uší, či kompatibilita s hlasovými asistenty Google a Alexa. Udávaná výdrž baterie s aktivním ANC je výborných 35 hodin, bez ANC se výdrž prodlouží na 45 hodin.

V ČR se sluchátka UA Project Rock Over-Ear Training Headphones zatím oficiálně neprodávají, v USA stojí 300 USD (6 500 Kč).

Zdroj: JBL, UA 

Určitě si přečtěte

Články odjinud