Poslední trailer na film Thor: Láska jako hrom. Chris Hemsworth dělá roznožky a představuje tým

23. června 2022
TWEET SDÍLET

Tak tady máme posední trailer na film Thor: Láska jako hrom (Thor: Love and Thunder). Původně měl mít nový Thor už premiéru v květnu, přednost dostal nakonec nový Doctor Strange a z Thora tak bude typický prázdninový blockbuster – premiéra v kinech má být na začátku prázdnin, 7.7.2022.

Thor: Láska jako hrom je součástí 4. fáze Marvel Cinematic Universe, která oficiálně odstartovala v roce 2021. Její součástí jsou filmy Black Widow, Shang-Chi a Legenda o deseti prstencích, Eternals a Spider-Man: Bez domova a Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Pro více herců znamenal Endgame konečnou – skončili Robert Downey Jr., Chris Evans a Scarlett Johansson. Hawkeye odešel do důchodu ve stejnojmenném seriálu, dočkáme konečné i pro Chrise Hemswortha? Pak by z původní sestavy zbyl už jen Hulk.

Klepněte pro větší obrázek

Nový film režíruje Taika Waititi, který v roce 2017 slavil velký úspěch s filmem Thor: RagnarokKromě toho se vrací i v roli Korga. Na rozdíl od Ragnaroku napsal tentokrát Taika Waititi také scénář, a to spolu s Jennifer Kaytin Robinson. 

O čem má nový film být? Oficiální popis je: "Ve filmu se Thor vydává na cestu, která se nepodobá ničemu, co ho kdy potkalo - na cestu za vnitřním klidem. Jeho odchod na odpočinek však přeruší galaktický zabiják známý jako Gorr, boží řezník, který usiluje o vyhlazení bohů. V boji proti této hrozbě si Thor přizve na pomoc Valkýru, Korga a bývalou přítelkyni Jane Fosterovou, která (k Thorovu překvapení) nevysvětlitelně ovládá jeho kladivo Mjolnir jako Thor. Společně se vydávají na strastiplné vesmírné dobrodružství..."

Otázka, kterou si klade spousta fanoušků, ale zní. Bude nový Thor zcela bez Lokiho? Jak jsem zmínil, tak nový Thor: Láska jako hrom se odehrává až po událostech ve filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, kde je jasně definováno, že možné je opravdu vše. A Marvel v každém filmu má nějaké překvapení...

Témata článku: , , , ,