Tin HiFi T3: hybridní In-Ear sluchátka s Hi-Res zvukem

Tin HiFi T3: hybridní In-Ear sluchátka s Hi-Res zvukem

Pokud patříte mezi fanoušky hybridních sluchátek, tak zajímavým přírůstkem do této kategorie je model Tin HiFi T3. Tato hybridní sluchátka jsou osazena jedním dynamickým měničem a jedním tlakovým, výsledkem je mimo jiné frekvenční rozsah 10 Hz až 40 000 Hz. Impedance sluchátek je 16 ohmů.

TinHiFi-T3-IEM-4_1024x1024.jpg

Tělo sluchátek je kovové, robustní konstrukce, nicméně rozměry zůstávají menší, což uvítají jedinci, kterým nevyhovují jiné rozměrnější hybridní modely. Potěší také výměnný kabel s konektorem MMXC. Kabel samotný je tvořen osmi vodiči z extrémně čisté postříbřené mědi 5N OFC. Výrobce dle svých slov ladil akustické vlastnosti kabelu tak, aby ze sluchátek vytěžil maximum při zachování vysoké mechanické odolnosti.

TinHiFi-T3-IEM-5_1024x1024.jpg

Zvuk samotný uvítají ti, kterým leze na nervy zábavná charakteristika většiny levných sluchátek. Tin HiFi T3 mají světlý, jasný a detailní zvuk, basy zůstávají rychlé a ale nejsou dominantní. Zkrátka pokud máte rádi jasný čistý zvuk, tohle by mohla být zajímavá novinka pro vás.

Sluchátka potěší bohatou výbavou (výrobce dodává 7 párů silikonových nástavců a 2 páry pěnových). Cena v ČR je 2 290 Kč.

Zdroj: Audigo.cz, Lisoul.com 

Určitě si přečtěte

Články odjinud