Tom Holland, Billie Eilish i Julianne Moore: Apple TV+ chystá novinky

22. února 2021
TWEET SDÍLET

V rámci akce Television Critics Association Winter 2021 Press Tour uveřejnila společnost Apple tiskovou zprávu s line-upem filmů, seriálů a dokumentů pro letošní sezónu. Hlavními jmény jsou Tom Holland, Billie Eilish ale i Julianne More spolu s Clivem Owenem a Jennifer Jason Leigh. Chystají se nejen úplné novinky, ale také druhé série populárních seriálů.

Po lednovém uvedení filmu Palmer s Justinem Timberlakem v hlavní roli bude dalším želízkem v ohni drama Cherry, ve kterém se představí Tom Holland. Ten zde hraje bývalého vojáka bojující nejen s drogovou závislostí, ale i PTSD (posttraumatickým stresovým syndromem). Představit by se měl 12. března. Ještě předtím, konkrétně 26. února bude uveden hudební dokument Billie Eilish: The World's a Little Blurry pojednávající soukromém životě této aktuální hvězdy pop music.

Od 30. dubna bude postupně uvolňován seriál The Mosquito Coast. Ten se nechal inspirovat knižním bestsellerem z pera Paula Therouxe a sleduje příběh radikálního idealisty a brilantního vynálezce Allieho Foxe. Následující období už bude patřit druhým sériím seriálů, jmenovitě se jedná o Mythic Quest, Ghostwriter i Home Before Dark.

V létě dojde na dlouho očekávanou druhou sérii The Morning Show, pozadu nezůstane ani Ted Lasso, který je aktuálně nominován na dvě ceny Zlatý glógus (nejlepší televizní seriál, muzikál nebo komedie a Jason Sudeikis je také v této kategorii nominován za hlavní mužskou hereckou roli). Na podzim se pak dočkáme i pokračování „postapo“ sci-fi See s Jasonem Momoou.

Jednou z nejočekávanějších novinek je však série Lisey’s Story. Za prvé ji napsal Stephen King, za druhé je zde výkonným producentem JJ Abrams a za třetí se tu sejde silné herecké obsazení, a to: Julianne Moore, Clive Owen, Joan Allen, Jennifer Jason Leigh a Dane DeHaan. Těšit se můžeme někdy v létě.

  • 26. únor: Billie Eilish: The World's a Little Blurry
  • 12. březen: Cherry
  • 30. duben: The Mosquito Coast
  • 7. květen: Mythic Quest Season 2
  • Jaro 2021: Ghostwriter Season 2, Home Before Dark Season 2
  • Léto 2021: Central Park Season 2, Ted Lasso Season 2, The Morning Show Season 2, Truth Be Told Season 2, Lisey's Story, Mr. Corman, Schmigadoon, Physical
  • Podzim 2021: Foundation, See Season 2

Zdroj: www.apple.com

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy on-line, Trailer, Apple TV+, Apple