Tom Holland, Billie Eilish i Julianne Moore: Apple TV+ chystá novinky

22. února 2021
TWEET SDÍLET
Tom Holland, Billie Eilish i Julianne Moore: Apple TV+ chystá novinky | Zdroj: www.apple.com/tv-pr/originals/liseys-story/

V rámci akce Television Critics Association Winter 2021 Press Tour uveřejnila společnost Apple tiskovou zprávu s line-upem filmů, seriálů a dokumentů pro letošní sezónu. Hlavními jmény jsou Tom Holland, Billie Eilish ale i Julianne More spolu s Clivem Owenem a Jennifer Jason Leigh. Chystají se nejen úplné novinky, ale také druhé série populárních seriálů.

Po lednovém uvedení filmu Palmer s Justinem Timberlakem v hlavní roli bude dalším želízkem v ohni drama Cherry, ve kterém se představí Tom Holland. Ten zde hraje bývalého vojáka bojující nejen s drogovou závislostí, ale i PTSD (posttraumatickým stresovým syndromem). Představit by se měl 12. března. Ještě předtím, konkrétně 26. února bude uveden hudební dokument Billie Eilish: The World's a Little Blurry pojednávající soukromém životě této aktuální hvězdy pop music.

Od 30. dubna bude postupně uvolňován seriál The Mosquito Coast. Ten se nechal inspirovat knižním bestsellerem z pera Paula Therouxe a sleduje příběh radikálního idealisty a brilantního vynálezce Allieho Foxe. Následující období už bude patřit druhým sériím seriálů, jmenovitě se jedná o Mythic Quest, Ghostwriter i Home Before Dark.

V létě dojde na dlouho očekávanou druhou sérii The Morning Show, pozadu nezůstane ani Ted Lasso, který je aktuálně nominován na dvě ceny Zlatý glógus (nejlepší televizní seriál, muzikál nebo komedie a Jason Sudeikis je také v této kategorii nominován za hlavní mužskou hereckou roli). Na podzim se pak dočkáme i pokračování „postapo“ sci-fi See s Jasonem Momoou.

Jednou z nejočekávanějších novinek je však série Lisey’s Story. Za prvé ji napsal Stephen King, za druhé je zde výkonným producentem JJ Abrams a za třetí se tu sejde silné herecké obsazení, a to: Julianne Moore, Clive Owen, Joan Allen, Jennifer Jason Leigh a Dane DeHaan. Těšit se můžeme někdy v létě.

  • 26. únor: Billie Eilish: The World's a Little Blurry
  • 12. březen: Cherry
  • 30. duben: The Mosquito Coast
  • 7. květen: Mythic Quest Season 2
  • Jaro 2021: Ghostwriter Season 2, Home Before Dark Season 2
  • Léto 2021: Central Park Season 2, Ted Lasso Season 2, The Morning Show Season 2, Truth Be Told Season 2, Lisey's Story, Mr. Corman, Schmigadoon, Physical
  • Podzim 2021: Foundation, See Season 2

Zdroj: www.apple.com

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy on-line, Trailer, Apple, Apple TV+

Určitě si přečtěte

40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály
15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

Když se chcete podívat na povedený film zdarma a česky, nemusíte "pirátit". Vybrali jsme 15 filmů, které najdete na YouTube či Seznam.cz, jsou zcela zdarma a přitom určitě stojí za shlédnutí. Najdete zde zástupce více žánrů, takže si určitě vyberete (a případně rozšíříte rozhled).

17 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Filmy zdarma
25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Zaměřili jsme se na české nebo československé komedie, které vznikly od 30. let minulého století do současnosti. Vybrali jsme ty nejlepší, nejnavštěvovanější, nebo pro danou dobu něčím typické.

11 Marek Čech

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Jak (ne)nakupovat televizory a techniku v době pandemie [jednoduchý rádce pro začátečníka]

Jak (ne)nakupovat televizory a techniku v době pandemie [jednoduchý rádce pro začátečníka]

Hektický předvánoční čas s sebou každoročně přináší zvýšené množství nákupů. Letos je vše trochu jinak, ale z druhé strany vlastně ani ne.

5 Alexandr Bray

Alexandr Bray
TelevizeKupujeme TVTelevizoryPrůvodce nákupem
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

3 AVmania.cz, Marek Čech

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály