Tom Holland v posledním traileru na Uncharted. Slavná herní série dostane filmovou verzi

Tom Holland v posledním traileru na Uncharted. Slavná herní série dostane filmovou verzi

Máme tu poslední oficiální trailer před premiérou filmu Uncharted. Na filmu dle známé herní série se začalo pracovat už v roce 2008 a během příprav se na místě režiséra vystřídalo celkem devět jmen. Nakonec se filmu ujal Ruben Fleischer, který natočil filmy Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie, či Venom. Podle svižně sestříhaného traileru se tvůrce spoléhají, že do kin natáhne diváky a divačky hlavně „Spider-man“.

Právě dlouhá doba vzniku filmu přinesla několik přeobsazení hlavní role. Fanoušci čekali, že Nathana Draka si zahraje Nathan Fillion (statně podle něho tvůrce hry hlavní postavu vytvořili), mluvilo se o Marku Wahlbergovi, nebo populárním Chrisu Prattovi. Ale zmíněná trojice zatím zestárla, a tak hlavní postavu si nakonec zahraje nyní velmi populární Tom Holland. Ve filmu však Marka Wahlberga uvidíme, stejně tak si v něm zahrají Bryan Cranston, Antonio Banderas, Tati Gabrielle, či Sophia Ali. 

A o čem má film být? Má jít v podstatě o prequel ke hrám. Holland hraje mladšího Drakea, potomka slavného hledače pokladů sira Francise Drakea. Když konečně najde stopu k legendárním pokladu ze Zlatého města v El Doradu, vydá se na cestu. Za zády se mu náhle ale objeví zákeřní konkurenti. Potká přitom  Victora "Sully" Sullivana...

Film Uncharted má v kinech premiéru 10. února 2022. 

I když se Nathan Fillion v hlavní roli neobjeví neobjeví, Nathana Draka střihl ve výborném krátkém fanouškovském filmu v roce 2018 (máte ho níže).

Určitě si přečtěte

Články odjinud