Trailer na AntMan a Wasp Quantumania ukazuje hlavního záporáka. Ten bude mocnější než Thanos

27. října 2022
TWEET SDÍLET

Tak tu máme nový trailer na očekávanou marvelovku, film AntMan a Wasp Quantumania. Už postery ukázaly, že se konečně objeví nový nepřítel, který má být mocnější než Thanos. Tím má být Kang, který se poprvé objevil v seriálu Loki na Disney Plus. 

AntMan a Wasp Quantumania bude prvním filmem z Fáze 5, ve kterém se tento záporák objeví, vyvrcholením má být v roce 2025 film Avengers: The Kang Dynasty. V AntManovi se vrací všechny známé postavy, které známe, kromě AntMana (Paul Rudd) a Wasp (Evangeline Lilly) se k nim přidá také dcera Cassie (Kathryn Newton).

Kromě nich nechybí ani Hank Pym (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer). Roli Kanga si zopakuje seriálový Jonathan Majors, v traileru se však překvapivě objevil i populární Bill Murray (mám však podezření, že jeho postava nebude žít dlouho, poslední dobou se mu to ve filmech stává). 

Klepněte pro větší obrázek

Třetího AntMana režíruje Peyton Reed, který natočil předchozí dva filmy, scénář napsal Jeff Loveness, který psal především kreslený seriál Rick a Morty – dle zmíněné dvojice můžeme čekat podobný tón vyprávění a sázku na humor.

V poslední době „Marvelovky“ jdou ale kvalitou hodně dolů, seriál She-Hulk je vysloveně podprůměrný průšvih. Domnívám se, že film Black Panther: Wakanda nechť žije, který má premiéru 18.11.2022 a poté AntMan ukáže, zda se Marvel poučil a dokáže nabídnout něco lepšího. Mám obavu, že ne.

Film AntMan a Wasp Quantumania má premiéru 16.2.2023.

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer, Sci-fi