Trailer na AntMan a Wasp Quantumania ukazuje hlavního záporáka. Ten bude mocnější než Thanos

Trailer na AntMan a Wasp Quantumania ukazuje hlavního záporáka. Ten bude mocnější než Thanos

Tak tu máme nový trailer na očekávanou marvelovku, film AntMan a Wasp Quantumania. Už postery ukázaly, že se konečně objeví nový nepřítel, který má být mocnější než Thanos. Tím má být Kang, který se poprvé objevil v seriálu Loki na Disney Plus. 

AntMan a Wasp Quantumania bude prvním filmem z Fáze 5, ve kterém se tento záporák objeví, vyvrcholením má být v roce 2025 film Avengers: The Kang Dynasty. V AntManovi se vrací všechny známé postavy, které známe, kromě AntMana (Paul Rudd) a Wasp (Evangeline Lilly) se k nim přidá také dcera Cassie (Kathryn Newton).

Kromě nich nechybí ani Hank Pym (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer). Roli Kanga si zopakuje seriálový Jonathan Majors, v traileru se však překvapivě objevil i populární Bill Murray (mám však podezření, že jeho postava nebude žít dlouho, poslední dobou se mu to ve filmech stává). 

antman_and_the_wasp_quantumania_ver2_xlg.jpg

Třetího AntMana režíruje Peyton Reed, který natočil předchozí dva filmy, scénář napsal Jeff Loveness, který psal především kreslený seriál Rick a Morty – dle zmíněné dvojice můžeme čekat podobný tón vyprávění a sázku na humor.

V poslední době „Marvelovky“ jdou ale kvalitou hodně dolů, seriál She-Hulk je vysloveně podprůměrný průšvih. Domnívám se, že film Black Panther: Wakanda nechť žije, který má premiéru 18.11.2022 a poté AntMan ukáže, zda se Marvel poučil a dokáže nabídnout něco lepšího. Mám obavu, že ne.

Film AntMan a Wasp Quantumania má premiéru 16.2.2023.

Určitě si přečtěte

Články odjinud