Trailer na Armádu lupičů od Netflixu vypadá dobře. Bude prequel lepší, než Armáda mrtvých Zacka Snydera?

26. září 2021
TWEET SDÍLET

Očekávaný film Armáda lupičů (Army of Thieves) dostal svůj první trailer. A jestli bude film jen z poloviny tak svižný, jako trailer, tak je velká šance, že bude lepší než Armáda mrtvých

Armádu zlodějů produkuje Zack Snyder, ale jde o evropskou produkci, kdy se celý film natáčel v Německu. A režisérem nebude nikdo jiný, než představitel zloděje Ludwiga Dietera, herec Matthias Schweighöfer. 

O čem má být? Film slibuje více sejfů, méně zombíků. Ostatně má se odehrávat šest let před událostmi v Armádě mrtvých. Hlavní postavou bude známý zloděj Ludwig Dieter. V té době ještě maloměstského bankovního úředníka Dietera přemluví tajemná žena, aby se připojit k partě nejhledanějších zločinců Interpolu a pokusit se vykrást nejbezpečnější sejfy po celé Evropě. 

Klepněte pro větší obrázek

O scénář se postaral Shay Hatten, který pracoval na trojce Johna Wicka. Hlavní ženskou postavu si zahraje Nathalie Emmanuel, známá především ze seriálu Hra o trůny a filmů Rychle a zběsile 7, 8 a 9. Zajímavostí je, že hudbu k filmu skládá dvojice Hans Zimmer a Steve Mazzaro.

Armádu lupičů má na Netflixu premiéru 29.10.2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: , , ,