Trailer na špionážní film Mission: Impossible - Odplata láká na nonstop akci. Na premiéru si však počkáme

23. května 2022
TWEET SDÍLET

První trailer na další film ze série Mission: Impossible je venku. Půjde už o sedmý film v řadě. Mimochodem, víte, že první film s Tomem Cruisem v hlavní roli měl premiéru v roce 1996? Tedy před 26 lety? Nicméně původní seriál Mission: Impossible, je podstatně starší – měl sedm sezón a točil v letech 1966 až 1972. Ale zpět k novince.

Nový film ponese kompletní název Mission: Impossible – Odplata: Část první, z čehož vyplývá, že i zde se dočkáme rozdělení na dva samostatné filmy, jak je bohužel v posledních letech stále častější.

Klepněte pro větší obrázek

Tom Cruise, který nejenže hraje hlavní roli, ale zároveň filmy i produkuje, tak chce sérii ukončit ve velkém stylu. O scénář a režii se stará Christopher McQuarrie, který s Cruisem natočil už Mission: Impossible - Národ grázlů a Mission: Impossible - Fallout. Navíc jako scénárista pracoval na filmech Na hraně zítřkaTop Gun: Maverick a za film Obvyklí podezřelí dostal v roce 1995 Oscara. Ve filmu si v dalších rolích zahrají Rebecca Ferguson, Hayley Atwell, Pom Klementieff, Shea Whigham, Simon Pegg, Henry Czerny, či Vanessa Kirby. Hlavního padoucha má ztvárnit Esai Morales.

Natáčení sedmého a osmého filmu probíhalo současně, s „8“ se sice počítá na rok 2024. Nicméně pozor, i když trailer na „7“ právě vyšel, tak premiéra je naplánovaná až 13.7.2023. Ano, Mission: Impossible – Odplata: Část první do kin půjde více než za rok. I to je důsledek Covidu, neboť původně premiéra měla být už loni v létě (23.7.2021).

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer