Třetí Umbrella Academy od Netflixu se blíží. Trailer na další sezonu skvělého komiksového seriálu je tady

19. května 2022
TWEET SDÍLET

Když v únoru 2019 Netflix vypustil první sezonu komiksového seriálu Umbrella Academy, rozhodně šlo o zajímavý a osvěžující počin, který potěšil drtivou většinu fanoušků tohoto žánru. 

 

Seriál se odehrává v alternativní realitě, kde John F. Kennedy nebyl zastřelen, kde spousta věcí je jak je známe, ale je zde i pár odlišností. Jedna z těchto anomálií je fakt, že se ženám po celém světě bez jakýchkoliv známek těhotenství narodí 43 dětí. Sedm z nich skončí ve výchově Sira Reginalda Hargreevse, ten je učí ovládat různé superschopnosti, které se u nich časem vyvinou. 

Klepněte pro větší obrázek

Seriál svěže a zábavně pracuje se známými klišé, přičemž si zároveň utahuje z komiksového žánru. Hlavní postavy (sourozenci) žijí v dysfunkční rodině a přitom se na sebe musí spoléhat. V seriálu dostanete mix cestování časem, konspirace, detektivky, romance a samozřejmě nesmí chybět obligátní konec světa, který je třeba odvrátit.

Třetí sezona bude pracovat alternativní realitou, kdy se po vyřešení problémů v minulosti ve „dvojce“ sourozenci vrátili do svého času, odkud pocházejí. Zjišťují, že vše je jinak a místo sebe nachází jiný sourozenecký tým.

Pokud jste neviděli první a druhou sezonu, doporučuji to „dohnat“, třetí sezona bude mít deset dílů a má premiéru na Netflixu 22. června 2022. Trailer vypadá skvěle, určitě se máme na co těšit. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy on-line, Seriály, Trailer, Sci-fi