Morbius: nový trailer na očekávanou marvelovku s oscarovým Jaredem Leto

Morbius: nový trailer na očekávanou marvelovku s oscarovým Jaredem Leto

Michael Morbius je jeden z nejpodmanivějších a zároveň nejkontroverznějších hrdinů Marvelu. Doktor Morbius, vědec a biochemik, který získal za svoji práci Nobelovu cenu, trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k experimentální léčbě, kterou vyzkouší sám na sobě. Zdánlivý úspěch je možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba.

A to je asi vše, co potřebujete vědět o filmu Morbius. Důležité je, že byť jde o hrdinu od Marvelu, tak film produkuje společnost Sony Pictures, tedy nikoliv Marvel přímo. Film režíruje zručný a osvědčený režisér Daniel Espinosa (sci-fi Život, Snadný prachy, Nepřítel pod ochranou).

morbius_ver2_xlg.jpg

V hlavní roli uvidíme populárního držitele Oscara, Jareda Leta. Tvůrci doufají, že film bude úspěšný minimálně jako Venom 2: Carnage přichází, který letos měl tržby téměř 400 miliónů.

Film byl kvůli pandemii několikrát odložen, původně měl jít do kin v červenci loňského roku, poté v lednu 2022, definitivní datum premiéry je 31.3.2022.

Určitě si přečtěte

Články odjinud