26
Fotogalerie

Troje nová levná True Wireless sluchátka Trust nabídnou dobrou výdrž a čtyři barvy na výběr

Trojici nových True Wireless sluchátek začal prodávat Trust. Tři různé designové a konstrukční varianty zastupují tři nejoblíbenější současná řešení. To vše za nízkou cenu a ve čtyřech různých barvách. Bluetooth sluchátka Trust Nika Compact vydrží na jedno nabití 8 hodin, subtilnější model Trust Nika Touch, vydrží hrát 6 hodin, posledním modelem jsou sluchátka Trust Primo Touch s výdrží 4 hodiny.

Trust Nika Compact

23555_pictures_product_visual_2.jpg

Kompaktní in-ear konstrukci, dobrou izolaci okolních zvuků a výdrž na jedno nabití 8 hodin mají Trust Nika Compact. Spolu s pouzdrem se dostanete na výdrž až 18 hodin. O zvuk se starají 10mm měniče, dle výrobce slibují "realistický zvuk s hlubokými basy". Nechybí vestavěný mikrofon pro handsfree hovory.

O připojení True Wireless sluchátek se stará Bluetooth 5.0, kodek je SBC, pouzdro se nabíjí přes mikroUSB. Sluchátka Trust Nika Compact mají oficiální cenu 899 Kč, prodávají se ve čtyřech barvách – bílé, černé, mátově zelené a růžové.  

Trust Nika Touch

23554_pictures_product_visual_2.jpg

Sluchátka Trust Nika Touch sázejí na stylovost a slušný výkon. Designově jsou podobné Apple AirPods Pro, jde tedy o in-ear model (do ucha), který zajistí lepší izolaci okolních hluků a dobrou stabilitu usazení. Při standardním nabíjení je doba přehrávání až 6 hodin a dalších 10 hodin zajišťuje dobíjecí pouzdro.

O zvuk se starají 10mm měniče s frekvenčním rozsahem 20-20 000 Hz. O bezdrátový přenos zvuku se stará technologie Bluetooth 5.0, kodek je SBC. Díky zabudovanému mikrofonu poslouží sluchátka i jako handsfree, pro ovládání slouží oblíbené dotykové ovládání.  

Sluchátka Trust Nika Touch mají oficiální cenu 799 Kč, opět je na výběr ze čtyř barev – bílé, černé, mátově zelené a růžové.

Trust Primo Touch

23712_pictures_product_visual_2.jpg

Nejlevnější (499 Kč) z novinek jsou malá a subtilní sluchátka Trust Primo Touch vycházejí s designu AirPodů, jede tedy přímo o in-ear konstrukci (do ucha), vyhovují těm, kdo chtějí poslouchat hudbu a zároveň slyšet okolí. Tato TW sluchátka nabídnou výdrž 4 hodiny, při započtení kapacity dobíjecího pouzdra se dostanete 10 hodin.

Sluchátka mají zabudovaný mikrofon, pro připojení slouží Bluetooth 5.0. Zvuk mají na starosti 10mm měniče, udávaný rozsah je 20-20 000 Hz. Ovládání je  dotekové. 

Sluchátka Trust Primo Touch jsou opět ve čtyřech barevných variantách – bílé, černé, mátově zelené a růžové.

Zdroj: TS

Určitě si přečtěte

Články odjinud