True Wireless sluchátka AKG N400 přidávají aktivní potlačení hluku

2. dubna 2020
TWEET SDÍLET

Samsung na svém jihokorejském webu ukázal svoji novinku, sluchátka AKG N400. Nedávno Samsung začal prodávat svůj vylepšený True Wireless model Galaxy Buds+, nicméně potřeboval také konkurenci proti AirPods Pro, tj. sluchátkům s aktivním potlačením hluku (ANC), se nimiž Apple slaví velké prodejní úspěchy.

A právě True Wireless sluchátka AKG N400 by měly být tím správným rivalem. Kromě aktivního potlačení hluku potěší také sportovněji založené jedince, neboť má certifikaci IPX7. Při zachovaných malých rozměrech a pohodlní, kterým Samsung jednoznačně boduje, nepřekvapí, že výdrž baterie s ANC bude 5 hodin, a bez ANC 6 hodin. Což s 11 hodinami výdrže TW špuntů Galaxy Buds+ se bohužel nedá srovnat. Zájemce si tedy bude muset vybrat – buďto velkou výdrž, nebo ANC. Potěší však bezdrátové nabíjení a možnost za 10 minut nabít na 1 hodinu poslechu. 

Klepněte pro větší obrázek

Podobně jako Buds+ také AKG N400 podporují hlasové asistenty Bixbby, Siri a Google Assistant, ovládání je dotekové, a tak lze nastavit i hlasitost, či ovládat přehrávání hudby. Aplikace AKG také umožní upravit zvuk pomocí ekvalizérů podle vlastního vkusu.  

Na výběr budou tři barvy – modrá, černá a bílá, cena v Jižní Korei vychází na 5 500 Kč, což by mohlo odpovídat i cenové relaci zde v ČR. "Parazitovat" na levnějších Buds+ nové AKG N400 nebudou, neboť drtivá většina výrobců má v nabídce dva modely - s aktivním potlačením hluku a bez. Dostupnost na našem trhu není známá, odhadem by to mohlo být koncem léta.  

Témata článku: Sluchátka, Novinky, Samsung, True Wireless


Nejlepší aplikace pro tento týden: Výuka cizích jazyků, dětská chůvička a kódování pro děti

Nejlepší aplikace pro tento týden: Výuka cizích jazyků, dětská chůvička a kódování pro děti

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Mobilní aplikace
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Obejděte restrikce. Návod, jak ve Windows 11 už dnes spustíte aplikace pro Android

Obejděte restrikce. Návod, jak ve Windows 11 už dnes spustíte aplikace pro Android

** Microsoft včera pro americké beta testery zprovoznil běh Android aplikací na Windows 11 ** Stačí však půlhodinka, a můžete si Android aplikace rozjet i vy, a to bez vstupu do programu Insider ** Jaké jsou vlastně možnosti platformy Windows Subsystem for Android?

Martin Chroust
Windows 11Mobilní hry