True wireless sluchátka Beyerdynamic Free Byrd slibují výdrž 11 hodin a studiový zvuk s personifikací. A nechybí ani ANC

21. září 2022
TWEET SDÍLET

Nová True wireless sluchátka mohou zaujmout nejen fanoušky známého Beyerdynamicu, ale všechny, kdo chtějí malá sluchátka s velkým zvukem i dlouhou výdrží. Novinka s názvem Beyerdynamic Free BYRD totiž má nabídnout nejen opravdu dlouhou výdrž na jedno nabití – 11 hodin – ale také kvalitní studiový zvuk.

Beyerdynamic Free Byrd Beyerdynamic Free Byrd
nabízí 12 obchodů za ceny od 4 839 Kč
Srovnat ceny na Živě

Co se zvuku týče, tak sluchátka nabídnou personifikaci zvuku přesně dle stavu sluchu majitele – technologii MOSAYC. Ta rozpozná pomocí přibližně dvouminutového testu sluchu (přes aplikaci MIY APP), které tóny slyší uživatel následkem poruch či stárnutí sluchu hůře, a při reprodukci tuto nedokonalost vyrovnává, testuje se zvlášť pravá a levá strana, takže se doladí i případný nesoulad v citlivosti. Technologie pochází z lékařského prostředí, do audiotechniky ji implementovala německá společnost Mimi Hearing Technologies a Beyrdinymic ji poprvé použil u prémiových sluchátek Aventho Wireless před čtyřmi lety

Sluchátka samotná jsou osazena dynamickými měniči, výrobce uvádí frekvenční rozsah 10 Hz až 22 000 Hz, o bezdrátové propojení se stará Bluetooth 5.2, podporovány jsou kodeky aptX Adaptive, aptX, AAC a SBC, k dispozici je také Low Latency Mode pro hráče. Nesmí samozřejmě chybět hybridní aktivní potlačení hluku (první zahraniční recenze hodnotí kvalitu ANC jako vysoce nadprůměrnou). 

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka podporují hlasové asistenty Siri, Google Assistant, či Amazon Alexa. Co se odolnosti proti vodě týče, tak mají certifikaci IPX4. Ovládání všech základních funkcí sluchátek, z nichž každé váží jen 7 gramů, je k dispozici pomocí dotykového ovládání.  


Nejoblíbenější sluchátka Beyerdynamic 

Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm
nabízí 17 obchodů za ceny od 3 490 Kč
Porovnat ceny
Beyerdynamic DT 990 PRO 250 Ohm Beyerdynamic DT 990 PRO 250 Ohm
nabízí 10 obchodů za ceny od 3 490 Kč
Porovnat ceny
Beyerdynamic MMX 150 Beyerdynamic MMX 150
nabízí 10 obchodů za ceny od 2 819 Kč
Porovnat ceny
Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm
nabízí 16 obchodů za ceny od 3 490 Kč
Porovnat ceny
Beyerdynamic DT 900 PRO X Beyerdynamic DT 900 PRO X
nabízí 10 obchodů za ceny od 5 790 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Beyerdynamic


Jak už jsme zmínili, výdrž na jedno nabití je 11 hodin, s pouzdrem se dostanete na 30 hodin. Pouzdro podporuje bezdrátové dobíjení Qi, případně přes USB-C. Beyerdynamic k sluchátkům Free Byrd dodává rovnou pět párů silikonových nástavců různých velikostí a tři páry z paměťové pěny. 

Bezdrátová sluchátka Beyerdynamic Free BYRD prodávají v černé a šedé barvě, oficiální cena je 5 890 Kč. Test novinky chystáme, jsme sami zvědavi, jak si povede ve srovnání s ostatními prémiovými TWS sluchátky. 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , ,