True Wireless sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick mají kombinovat Hi-Fi zvuk se vzhledem kosmetiky

25. října 2021
TWEET SDÍLET

Pro dámy (ale abychom někoho nediskriminovali, tak určitě i pro pány) jsou určena nová prémiová True Wireless sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. Pouzdro kopíruje vzhled prémové rtěnky, po otevření jsou ale uvnitř zcela bezdrátová sluchátka. Sluchátka samotná jsou vyvedena v zářivě rudém laku.

Co se sluchátek týče, tak vychází z modelu Freebuds 4, takže nesmí chybět ani aktivní potlačení okolního hluku. Malé rozměry zajišťují nízkou hmotnost 4,1 gramu, nicméně s aktivním ANC mají sluchátka výdrž jen 2,5 hodin, bez ANC pak stoupne na 4 hodiny. S pouzdrem se pak dostanete na celkových 14, či 22 hodin.

Klepněte pro větší obrázek

Co se zvuku týče, tak o ten se stará 14,2 mm dynamický měnič. Sluchátka Huawei mají mít firemní funkci AEM EQ, která  automaticky detekuje tvar kanálku a jak jsou sluchátka v uchu usazena, následovně je automaticky upraven zvuk, aby byl co nekvalitnější. Samozřejmostí je uživatelská změna nastavení zvuku, takže posílení basu, výšek, zvýraznění vokálů atd. 

Pro vyřizování hovorů, ale i pro potlačení hluku jsou zde duální mikrofony. Firemní AEM technologie má optimalizovat nastavení dle okolních podmínek a vybrat nejvhodnější z deseti úrovní. Sluchátka mají dotekové ovládání, odolnost dle IPX4, pro připojení slouží Bluetooth 5.2, kodeky AAC a SBC, přičemž je podporován Multipoint – připojení ke dvěma zařízením zároveň. 

A cena? Sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick mají oficiální cenu pro Evropu 249 Euro, což je zhruba 6 500 Kč. 

Zdroj: Huawei

Témata článku: , , , , ,