27
Fotogalerie

True Wireless sluchátka Huawei FreeBuds Pro s aktivním potlačení hluku míří proti AirPods Pro

A máme zde dalšího přímého konkurenta True Wireless sluchátek AirPods Pro, tentokrát si půjčují z názvu ono "Pro", aby zájemce věděl, že i zde je aktivní potlačení okolního hluku. 

huawei-freebuds-pro-kv.jpg

Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro jsou nejnovější model řady FreeBuds, a jak jsme se zmínili, jde o plně bezdrátová sluchátka s aktivním potlačení hluku. Aktivní potlačení hluku nabízí tři různé režimy, přičemž v tom nejvýkonnějším výrobce slibuje znížení okolnímu hluku až 40 dB. V ostatních pak máte možnost příposlechu okolí, kdy trojice mikrofonů ve sluchátkách pošle okolní zvuky přímo do uší posluchače. O zvuk se starají 11mm měniče. 

Pokud jde o výdrž, tak ta má být 4,5 hodiny přehrávání hudby s ANC, případně 7 hodin bez ANC. S energií v pouzdře se dostanete na 20 hodin poslechu s ANC, nebo 30 hodin přehrávání hudby bez ANC. Nabíjí se bezdrátově, či přes USB-C.

MKT_FreeBudsPro_LifestylePhoto_White_Spring_Bust_JPG_4-3_20200810.jpg

Sluchátka mají Bluetooth 5.2, tedy nabídnou nový BT LE, nechybí připojení ke dvěma zařízením zároveň, pro rychlé párování je zde NFC. Zajímavostí je dotekové ovládání hlasitosti pomocí gesta. Potěší detekce vložení v uchu. 

Sluchátka FreeBuds Pro mají oficiální cenu 4 999 Kč a vyrábí se v černé, bílé a stříbrné. 

Zdroj: huawei.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud