True Wireless sluchátka Intezze Cube jako levnější varianta k výborných Cliq

True Wireless sluchátka Intezze Cube jako levnější varianta k výborných Cliq

True Wireless sluchátka Intezze Cliq jsme v naší recenzi velmi chválili mimo jiné za kvalitní zvuk a kovové pouzdro. Nyní značka Intezze začala nabízet novinku – TWS sluchátka Intezze Cube. 

1.jpg

Sluchátka Intezze Cube jsou o něco levnější (aktuálně 1 299 Kč) než zmiňované Cliq (aktuálně 1 290 Kč až 2 792 Kč). Z dražšího bratříčka přebírají kvalitní kovové pouzdro a prakticky identickou špuntovou konstrukci, mají také pravděpodobně stejné 10mm měniče. Co tedy přinese nižší cena? Zjevně je použitý jiný čip, nikoliv Qualcomm 3040, jako u vyššího modelu. Bluetooth je tedy ve verzi 5.1 (Cliq 5.2) a nabízení kodeky jsou AAC a SBC, kodek aptX zde už není. 


Nejoblíbenější sluchátka Intezze

Intezze CLIQ
Intezze CLIQ
nabízí 10 obchodů za ceny od 1 290 Kč
Porovnat ceny
Intezze CORE
Intezze CORE
nabízí 10 obchodů za ceny od 1 190 Kč
Porovnat ceny
Intezze SWING
Intezze SWING
nabízí 9 obchodů za ceny od 1 349 Kč
Porovnat ceny
Intezze Piko 3
Intezze Piko 3
nabízí 9 obchodů za ceny od 390 Kč
Porovnat ceny
Intezze DREAM
Intezze DREAM
nabízí 6 obchodů za ceny od 1 390 Kč
Porovnat ceny

Snížila se také kapacita baterie, což přináší také kratší dobu poslechu. Cube má udávanou výdrž 4 hodiny + 16 hodin poskytne pouzdro. Což je přesně poloviční výdrž proti Cliq, který má výdrž 8 hodin + 32 hodin. Nabíjí se opět přes USB-C. Co se sluchátek týče, tak potěší identická odolnost proti vodě – IPX4. Dotykové ovládání zůstalo zachováno taktéž. Výrobce slibuje kvalitní přenos hlasu při telefonování, mikrofony MEMS jsou zde dva (po jednom v každém sluchátku, Cliq má čtyři, po dvou k každém sluchátku). 

2.jpg

Nová sluchátka Intezze Cube se tak za nižší cenu snaží nabídnout nabídnout podobně prémiový pocit, jako budí vyšší model, ale poměrně dost ubírají především na výdrži. Teprve zájem zákazníků ukáže, zda je to dobrá cesta. 

Zdroj: Audigo

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud