11
Fotogalerie

True Wireless sluchátka Jabra Elite 4 Active nabídnou sportovcům odolnost a ticho

Jabra přidala do oblíbené kategorie zcela bezdrátových sluchátek svoji novinku – Jabra Elite 4 Active. Jak je u této značky zvykem, tak Active v názvu jasně říká, že sluchátka jsou určena pro aktivní jedince, tedy i pro ty, kteří sportují. Tomu odpovídá vysoká odolnost dle IP57.

Elite 4 Active mají také aktivní potlačení hluku, abyste si třeba při cvičení ve fitku mohli pustit vlastní hudbu a nerušilo vás okolí. Samozřejmostí je ovšem technologie HearThrough, která naopak v plynule nastavitelné míře přenese k majiteli i ruchy okolí, aby ho například při běhu náhodou něco nezajelo.

Měniče mají průměr 6mm, po zvukové stránce lze očekávat kvalitní, zábavnější, dynamický zvuk, ale jak je pro tuto značku zvykem, bez problému si charakter můžete doladit. Aplikace nabízí i funkci „Spotify Tap playback“, která umožňuje dotekem spustit oblíbené skladby na Spotify. Vestavěné mikrofony lze využít pro hlasové ovládání, či vyřizování hovorů, výrobce slibuje kvalitní potlačení okolních ruchů při hovoru, ale také účinné potlačení větru. Z našich zkušeností z předešlých modelů můžeme potvrdit, že kvalito hovorů patří Jabra na špičku. Ostatně sluchátka lez využívat i mono režimu, kdy jedno bude v pouzdře, druhé v uchu.

Výdrž na jedno nabití je 7 hodin, s pouzdrem se dostanete na 28 hodin. Pro rychlé párování nechybí Google Fast Pair, o připojení k smatphonu se stará Bluetooth 5.2 a kodeky AAC a aptX.

Sluchátka Jabra Elite 4 Active mají oficiální cenu 119 Euro, takže u nás by mohla stát příjemných 3 000 Kč.

Zdroj: Jabra

Určitě si přečtěte

Články odjinud