7
Fotogalerie

True Wireless sluchátka Sennheiser CX Plus přidávají aptX Adaptive i aktivní potlačení hluku

Společnost Sennheiser uvedla nová plně bezdrátová sluchátka Sennheiser CX Plus True Wireless. Novinka staví na TrueResponse měničích, které jsou vyráběny přímo v německé centrále společnosti a nabízí vyvážený přednes v celém frekvenčním pásmu 5 Hz – 21 000 Hz.

Co se výdrže týče, tak tu výrobce uvádí 8 hodin, pokud přidáme dobíjecí pouzdro, tak se výdrž dostává na výborných 24 hodin. Aktivní uživatelé pak jistě ocení certifikaci IPX4, tj. odolnost vůči stříkající vodě a potu. 

O bezdrátové připojení se stará Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, aptX i nejnovějšího aptX Adaptive. Ten dle přehrávaného obsahu zvolí optimální rychlost přenosu, má si poradit i se synchronizací zvuku s obrazem videa i her. Nechybí ani ve vyšší třídě už standardní aktivní potlačení okolních ruchů, ale také transparentní režim pro komunikaci s okolím bez nutnosti vyjímat sluchátka z ucha, ovládání je dotekové.

CX_TW_Black_Mood_Shot_1.jpg

Samozřejmostí je dostupná aplikace Sennheiser Smart Control pro doladění vlastností sluchátek,  nechybí podpora hlasových asistentů Apple Siri či Google Assistant. 

Sluchátka Sennheiser CX Plus True Wireless prodávají v černé a bílé barvě, oficiální cena je  4 160 Kč.

Zdroj: www.pantershop.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud