True Wireless sluchátka Sennheiser CX Plus přidávají aptX Adaptive i aktivní potlačení hluku

18. září 2021
TWEET SDÍLET

Společnost Sennheiser uvedla nová plně bezdrátová sluchátka Sennheiser CX Plus True Wireless. Novinka staví na TrueResponse měničích, které jsou vyráběny přímo v německé centrále společnosti a nabízí vyvážený přednes v celém frekvenčním pásmu 5 Hz – 21 000 Hz.

Co se výdrže týče, tak tu výrobce uvádí 8 hodin, pokud přidáme dobíjecí pouzdro, tak se výdrž dostává na výborných 24 hodin. Aktivní uživatelé pak jistě ocení certifikaci IPX4, tj. odolnost vůči stříkající vodě a potu. 

O bezdrátové připojení se stará Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, aptX i nejnovějšího aptX Adaptive. Ten dle přehrávaného obsahu zvolí optimální rychlost přenosu, má si poradit i se synchronizací zvuku s obrazem videa i her. Nechybí ani ve vyšší třídě už standardní aktivní potlačení okolních ruchů, ale také transparentní režim pro komunikaci s okolím bez nutnosti vyjímat sluchátka z ucha, ovládání je dotekové.

Klepněte pro větší obrázek

Samozřejmostí je dostupná aplikace Sennheiser Smart Control pro doladění vlastností sluchátek,  nechybí podpora hlasových asistentů Apple Siri či Google Assistant. 

Sluchátka Sennheiser CX Plus True Wireless prodávají v černé a bílé barvě, oficiální cena je  4 160 Kč.

Zdroj: www.pantershop.cz

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, aptX, True Wireless, ANC, Sennheiser


40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály