10
Fotogalerie

True Wireless sluchátka TinHiFi TinBuds3 vyrobené 3D tiskem slibují poslech podobný IEM

Zcela bezdrátových sluchátek jsou v obchodech spousty, a tak se výrobci snaží odlišit a nabídnout něco jiného. To plní True Wireless sluchátka TinHiFi TinBuds3, která díky své konstrukci jsou schopny nabídnout zážitek, který obvykle zprostředkuje pouze dobrý páru IEM sluchátek. A přesně o to se Tin Buds 3 snaží.

71GVhqjmEIL._AC_SL1500_.jpg

Na rozdíl od většiny ostatních bezdrátových špuntů jsou TinBuds3 vyrobeny z pryskyřice, a to 3D tiskem. Tělo sluchátek tak je tvarováno ergonomicky dle tvaru ucha. Výsledkem tak má být nejen větší pohodlí, ale především daleko lepší pasivní izolace hluku okolní, než jako nabízí klasické TWS špunty. Navíc je pryskyřice na rozdíl od plastu odolná a nevyvolává alergické reakce.

Sluchátka samotná jsou osazena dynamickým měničem o průměru 6 mm, přičemž membrána je z berylia, výrobce tak slibuje nižší zkreslení. Po zvukové stránce je charakter odlišný, od běžných TWS modelů v této cenové relaci, a to zejména na energických výškách a jasných vokálech.

815lxsRRBGL._AC_SL1500_.jpg

Co se bezdrátového připojení týče, tak TinBuds3 využívají čip Qualcomm QCC 3040, který nabídne Bluetooth 5.2 a 24-bitový kodek s nízkou latencí aptX Adaptive. Aktivní potlačení hluku sluchátka nemají, není zde ani aplikace pro smartphone. Výdrž výrobce udává 6,5 hodiny na jedno nabití, nestandardně oválné hliníkové pouzdro pak přidává dalších 24 hodin, o kapacitě nabití pouzdra informují čtyři LED diody. 

Sluchátka TinHiFi TinBuds3 se prodává v modré a kovové (gunmetal) barevné variantě, cena v ČR je 2 590 Kč.

Zdroj: Audigo.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud