True Wireless sluchátka Yamaha TW-E7B budou myslet i na ochranu sluchu

9. června 2022
TWEET SDÍLET

Japonská Yamaha představila svoji novou vlajková loď mezi sluchátky, dle výrobce mají nabídnout jedinečný zvuk i pohodlí.

Nejnovější model sluchátek do uší Yamaha TW-E7B bude využívat velký dynamický měnič o průměru 10 mm. Dle Yamahy má speciálně potaženou mimořádně citlivou membránou, která produkuje přesný, dynamický zvuk.

O stabilní přenos se stará Bluetooth 5.2 s kodekem Adaptive aptX. Podporovány jsou i kodeky SBC a AAC. Výdrží baterie bude 6 hodin a dalších 16 hodin přidává pouzdro. Pro nabíjení slouží USB-C.

Klepněte pro větší obrázek

Nechybí firemní pokročilé aktivní potlačení hluku (Advanced ANC), či firemní specialitka Listening Optimizer, která má automaticky optimalizovat hlasitost (a čistotu) při poslechu, tak chrání sluch před poškozením. V případě potřeby se korekce provádí postupně po dobu pěti sekund, aby během přehrávání nedošlo k náhlému skoku úrovně. Potěší, že sluchátka jsou chráněna proti potu a stříkající vodě stupněm krytí IPX5.

Sluchátka Yamaha TW-E7B se budou vyrábět ve čtyřech barevných variantách a oficiální cenu pro Evropu mají 279 €, což je zhruba 6 890 Kč.

Zdroj: Yamaha

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, True Wireless, Yamaha, Hi-Fi systémy na Heureka.cz