True Wireless sluchátka Google Pixel Buds A-Series jsou levnější a lepší

4. června 2021
TWEET SDÍLET

I Google samozřejmě nabízí svá vlastní True Wireless sluchátka a nyní přišel s novým modelem Pixel Buds A-Series. Ten je levnější než předchůdce a také by měl být lepší. Nová sluchátka mají oficiálně stát 99 Euro a Google spustil předprodej na svých stránkách.

Klepněte pro větší obrázek

Co se vzhledu týče, tak sází na elegantní kulatý design, ergonomii vylepšuje opěrka do ucha, které zabraňuje vypadávání při razantnějších pohybech. Ostatně i odolnost proti potu a vodě dle IPX4 ukazuje, že výrobce míří i na aktivnější jedince. Opěrka je však pevnou součástí sluchátek – většinou bývá odnímatelná.

Klepněte pro větší obrázek

Barvy jsou dvě, ovládání je dotekové, sluchátka však překvapivě nepodporují nastavení hlasitosti gestem, Google Asisstant samozřejmě k dispozici je, hlasem si tedy hlasitost nastavíte. Sluchátka váží jen 5 gramů a jsou velmi malá. Konektivitu zajišťuje Bluetooth 5.0, na jedno nabití vydrží hrát 5 hodin, spolu s pouzdrem se dostanete na 24 hodin. Nabíjí se přes USB-C. Notorické sklerotiky potěší funkce vyhledání poslední známé polohy na mapě a vyzvánění sluchátek, když je nemůžete najít. 

Klepněte pro větší obrázek

O zvuk se starají 12mm měniče, vzhledem k ceně nečekejte ANC, potlačení hluku je pasivní, dle prvních ohlasů ze světa je na rozumné úrovni – izoluje tedy částečně okolní hluky, jedoucí auto ale nepřeslechnete. Po zvukové stránce mají nabídnou čistý a vyrovnaný zvuk, což první recenze potvrzují a chválí, stejně tak jako chválí výbornou stabilitu připojení.

Zdroj: Google
Recenze: WhatHIFI

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz