Trust GXT 635: dostupné aktivní 2.1 repro míří na hráče a nabízí Bluetooth, HDMI, ale i barevné podsvícení

23. března 2021
TWEET SDÍLET

Cenově zajímavý set reproduktorů má velmi dlouhý oficiální název Trust GXT 635 Rumax Multiplatform RGB 2.1 Speaker Set.

2.1 kanálový set kombinuje dva větší satelitní reproduktory a subwoofer dynamičtější a hlubší basy – celkový výkon RMS je udávaný 40 W (20 W + 20 W satelity + 40 W subwoofer), nechybí ani oblíbený "reklamní" špičkový (80 W), potěší ale, že výrobce udává i reálné hodnoty. Trust GXT 635 je určený nejen pro PC či přenosný počítač, ale i televizor, herní konzoli, připojit snadno lze i tablet nebo smartphone.

Televizor lze jednoduše připojit přes HDMI ARC vstup, nechybí digitální optický vystup, či bezdrátové Bluetooth 5.0. K tomu přidejte linkový vstup 3,5 mm jack a překvapivě i USB vstup pro přímé přehrávání MP3 audia. Systém lze tedy využít i pro herní konzole PS4, PS5, či Xbox Series X, nebo Xbox One.

Klepněte pro větší obrázek

Hernímu využití také odpovídá populární barevné RGB LED osvícení reprobeden, jedno světlo je také vzadu na subwooferu. Předefinováno je 6 světelných režimů, případně lze nastavit i vlastní. Pro ovládání slouží buď tlačítka přímo na repro, nebo dálkové ovládání. Regulace basů a výšek je pak manuální na subwooferu. 

Systém Trust GXT 635 Rumax Multiplatform RGB 2.1 Speaker Set se prodává, oficiální cena je 3 199 Kč.

Zdroj: TS, Trust

 

Témata článku: Reproduktory, Bluetooth, Trust, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz