Trust GXT Thorne: malý, levný soundbar k PC osloví hráče i RGB podsvícením

Trust GXT Thorne: malý, levný soundbar k PC osloví hráče i RGB podsvícením

Pokud chcete ozvučit monitor, tak v drtivé většině člověk končí u 2.0 nebo 2.1 reproduktorů. Ale je i třetí cesta – soundbar. Ano, ty ale normálně bývají větší, protože se počítá s využitím především u TV. 

Podsvícený soundbar k počítači

Pokud však hledáte levné, prostorově nenáročné, ale elegantní řešení, tak by se vám mohl líbit nový Trust GXT Thorne RGB Illuminated Soundbar. Jde o podlouhlý, lesklý modul velikosti „větší bagety“ o délce 40 cm. Míří především na hráče, čemuž odpovídá oblíbené nastavitelné RGB podsvícení – k dispozici je 6 světelných režimů, nechybí možnost podsvětlení vypnout. 

prdhigh_24007-s0.png

Osazeny jsou dva 40mm měniče umístěné po stranách, takže sterea se dočkáte. Udávaný výkon je 6 W RMS (a 12 W celkový), monitor vám tedy soundbar bez problému ozvučí. Ovládání je přes centrální "kolečko". Soundbar lze zavěsit či položit pod monitor, připojuje se jednoduše přes analogový jack 3,5mm, pro napájení poslouží USB.

prdhigh_24007-i2.png

Jednoduchý, základní soundbar Trust GXT Thorne má cenu nastavenou velmi sympaticky, oficiálně je 999 Kč.

K notebooku podsvícené repro 2.0

Pokud máte ale notebook, tak a soundbar by před obrazovkou trochu překážel, nebo se vám nelíbí, tak sem míří druhá svítící novinka, 2.0 reproduktory Trust GXT 906 Zoxa RGB Illuminated Speaker Set.

prdhigh_24070-s0.png

Jde o bedničky osazené opět 40 mm měniči, výkon je také stejný, tedy 6 W sinus a 12 špičkový. Hráčům se bude líbit zabudovaná světelná lišta a šest módů RGB podsvícení. Nechybí pro úpravu hlasitosti i okamžité ztlumení, stejně jako tlačítko ON/OFF – byť reproduktory se automaticky probudí při zapnutí počítače. 

prdhigh_24070-i2.png

Propojení je identické se soundbarem, tedy napájení se řeší přes USB kabel a zvuk přes audio jack 3,5 mm.

Oficiální cena aktivních repro Trust GXT 906 Zoxa je 799 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud