TWS sluchátka JBL Tour PRO 2 se chlubí chytrým pouzdrem s dotekovým displejem

TWS sluchátka JBL Tour PRO 2 se chlubí chytrým pouzdrem s dotekovým displejem

Abyste využili všechny funkce bezdrátových sluchátek, tak prakticky vždy potřebujete smartphone. To mají změnit nová sluchátka JBL Tour PRO 2 True Wireless.

Americká společnost  JBL uvádí na trh svá dosud nejvýkonnější a funkčně nejbohatší sluchátka – chlubí se především prvním chytrým nabíjecím pouzdrem na světě. To je vybaveno dotykovým 1,45" LED displejem, umožňuje tak nejen přepínat režimy poslechu, či ANC a přizpůsobit si sluchátka, ale také přepínat hudbu, přijímat hovory, zprávy a oznámení ze sociálních sítí – a to vše v reálném čase. A samozřejmě aniž byste se museli dotknout telefonu.

Sluchátka mají aktivní potlačení hluku ANC. O potlačení hluku a kvalitní přenos hovorů se stará 6 mikrofonů (po třech v každém sluchátku). Technologie True Adaptive ANC automaticky pak přizpůsobuje potlačení hluku okolí v reálném čase. O jednoduchou komunikaci s okolím se stará vestavěné rozpoznávání hlasu, které reaguje hlas, pozastaví hudbu a aktivuje funkci Ambient Aware – příposlech okolí. Jakmile domluvíte, tak se hudba spustí a True Adaptive ANC se automaticky obnoví.


Nejoblíbenější sluchátka JBL

JBL Tune 520BT
JBL Tune 520BT
nabízí 74 obchodů za ceny od 887 Kč
Porovnat ceny
JBL Wave Beam
JBL Wave Beam
nabízí 61 obchodů za ceny od 1 368 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune 720BT
JBL Tune 720BT
nabízí 71 obchodů za ceny od 1 373 Kč
Porovnat ceny
JBL T110
JBL T110
nabízí 64 obchodů za ceny od 154 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune Beam
JBL Tune Beam
nabízí 44 obchodů za ceny od 1 769 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka JBL


Co se výdrže týče, tak výrobce slibuje 50 hodin bez ANC nebo 30 hodin s aktivovaným ANC. Nesmí chybět rychlé nabíjení, kdy za 10 minut po připojení k síti a budete mít k dispozici 5 hodin poslechu. A co se týče zvuku, o ten se stará 10mm měnič a funkce HARMAN Personi-Fi 2.0 pomůže s personifikací – otestuje váš sluch a pomůže s individuálním nastavení dle vlastních preferencí. O bezdrátové připojení se stará Bluetooth 5.3 L.

Sluchátka JBL Tour PRO 2 budou k dostání v černé a šampaňské barvě, v ČR mají být dostupná od března 2023, cena má být okolo 7 000 Kč.

Zdroj: JBL

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud