Ukázky desítek nových filmů, které se ještě letos objeví na Netflixu

Netflix se snaží lákat nové předplatitele a uveřejnil upoutávku na připravované filmy a seriály. Mezi tituly, které letos nabídne, jsou například Jupiter's Legacy, Kyslík, Žena v okně, Armáda mrtvých, Probuzení, Fatherhood, The Ice Road, Lovci trolů: Úsvit Titánů a další.

Netflix uvede v roce 2021 celkem 70 filmů ze své produkce. To je  podstatně více než ostatní. Například Disney chystá 22, Warner Bros 21, Universal 16, Amazon 15. 

I když je Netflix považován vzhledem k velkému nárůstu předplatitelů za „vítěze pandemie“, před pár dny zaznamenal pokles akcií. V lednu sice překonal 200 miliónů předplatitelů, ale od třetího čtvrtletí 2020 tempu růstu klesá. 

Naproti tomu Disney+ 9. března překonal hranici 100 miliónů předplatitelů, i když filmové studio odhadovalo, že v roce 2024 dosáhne maximálně na 90 miliónů. A to ještě není dostupný v zemích, které Netflix už pokrývá. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud