Unikly fotografie a info o nových bezdrátových sluchátkách Bose QuietComfort 45. Jaká budou?

24. srpna 2021
TWEET SDÍLET

Nová prémiová sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) Bose QuietComfort 45 mají přijít co nevidět, důkazem jsou uniklé oficiální fotografie a také informace o novince. 

Zajímavostí je, že na rozdíl od prémiové konkurence i další generace ANC sluchátek Bose zůstává u klasického tlačítkového ovládání a nepřechází na nyní již obvyklé dotykové. Stejně tak se v roce 2019 při uvedení sluchátek Bose NC 700 spekulovalo, že půjde o nástupce. Ale firma si zjevně vyzkoušela reakce a zůstala u klasického designu i konstrukce, již používá celou dobu a kterou spousta méně známých značek kopíruje. 

Klepněte pro větší obrázek

U QC45 má Bose nabídnout opět vylepšené aktivní potlačení hluku, které už nyní má výborné, nemá chybět režim příposlechu, který přimixuje přimixuje do hudby také externí zvuky. Bose opět využívá akustickou architekturu TriPort a integrovala aktivní ekvalizér závislý na hlasitosti (Active EQ).

Novinka má být velmi lehká, svůj podíl na to má i baterie menší, než u QC35, kapacita klesla z 495 mAh na 460 mAh, ale doba bezdrátového poslechu s ANC se prodloužila z 20 hodin na 24 hodin. Baterie se nabíjí přes USB-C za 2,65 hodiny. A pro případ krize nesmí chybět rychlé dobití, zda za 15 minut získají sluchátka dost energie na 2,5 hodiny poslechu. Bluetooth má být ve verzi 5.1.m k dispozici bude i multipoint.

Oficiální cena pro Evropu zatím není známá , ale cena pro USA stanovená na 329 USD říká, že Bose bude za svoji novinku chtít zase o něco více, než při uvedení předchůdce.

Zdroj: winfuture.de

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, ANC, Bluetooth, Bose, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz