Upgrade firmwaru sluchátek Panasonic RZ-S500W přidává další funkce

Upgrade firmwaru sluchátek Panasonic RZ-S500W přidává další funkce

Před pár dny jsme v recenzi True Wireless sluchátek Panasonic RZ-S500W vytýkal Panasonicu, že by mohl dotáhnout software. A vida, máme tu nový firmware 1.91, který opravuje vytýkanou chybu nastavení úrovně potlačení okolního hluku. Ale to není všechno.

Panasonic přidal jinak poměrně oblíbenou funkci deaktivace dotekového ovládání. Sluchátka sice mají konstrukci takovou, že náhodný dotyk zde prakticky nehrozí, nicméně z jiných TWS sluchátek s dotekovým ovládáním mohu potvrdit, že tam jsem to vyloženě uvítal. Soudím tedy, že v tomto případě se také najdou majitelé, kteří to využijí.

Screenshot_20201209-205946_Panasonic Audio Connect.jpgScreenshot_20201209-205956_Panasonic Audio Connect.jpgScreenshot_20201209-210010_Panasonic Audio Connect.jpg

Další drobností je možnost úpravy funkčnosti ANC na pravém sluchátku, které přepíná tři varianty nastavení aktivního potlačení hluku. Dotykem přepínáte aktivní ANC, příposlech okolí přes mikrofon (Ambient Sound), třetím dotykem pak vypínáte ANC i příposlech (AS). Nyní si můžete vybrat, kterou ze tří variant vyřadíte, například můžete vynechat pro někoho zbytečné vypnutí ANC i příposlechu. 

V každém případě potěší, že se Panasonic stará a vylepšuje funkce, zkrátka že svým sluchátkům věnuje podobnou péči, jako Sony, Bose či Apple svým modelů.

Určitě si přečtěte

Články odjinud