Urbanista London: True Wireless sluchátka s potlačením hluku a bezdrátovým dobíjením

6. května 2020
TWEET SDÍLET

A máme tady dalšího přímého konkurenta True Wireless sluchátek Apple AirPods Pro, a to jak vzhledem, tak funkcemi – a samozřejmě za podstatně nižší cenu. Švédský výrobce Urbanista už v nabídce několik skutečně bezdrátových sluchátek má, nyní přidává nový model Urbanista London.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka Urbanista London nabídnou aktivní potlačení hluku, bezdrátové nabíjení s Qi certifikací a vzhledově také nejsou nepodobné sluchátkům od Apple. Výdrž mají 5 hodin na jedno nabití, pouzdro přidává dost energie na čtyři další nabití, celkově se tak dostanete na 25 hodin. Dobíjet samozřejmě můžete i přes USB-C, aktuální stav energie pouzdra indikuje čtveřice LED diod. 

Klepněte pro větší obrázek

Odolnost dle IPX 4 potěší aktivnější jedince, nechybí dvojice mikrofonů pro stereozvuk při telefonátech, ale také možnost příposlechu okolí. Sluchátka podporují hlasové asistenty Siri a Google Asisstant: Bluetooth je ve verzi 5.0.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka se budou prodávat ve čtyřech barevných verzích – černé, zlaté, bílé a tmavě modré. Oficiální cena je 149 Euro, což znamená, že by se mohly prodávat nejvíce za 4000 Kč, což je podstatně méně, než kolik stojí AirPods Pro.

Zdroj: Forbes, urbanista.com

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Urbanista, Sluchátka na Heureka.cz