Užijte si multimedia s novou LCD televizí Sharp AQUOS řady LE430

1. června 2011

Špičková zábava v kombinaci s elegantním designem televize – tento dvojí požadavek vévodí spotřebitelským seznamům přání při nákupu nových televizorů. Sharp v reakci na tyto požadavky uvádí na trh novou generaci elegantních LCD televizí AQUOS řady LE430E: tito drobní multimediální všeumělové zaručují mimořádně ostrý obraz a zářivé barvy, a jsou k dispozici v černobílém designu.

Videa, hudba a soukromé fotografie – v průběhu let se v počítači nashromáždí obrovské objemy multimediálních dat. Spotřebitelé stále častěji hledají co nejjednodušší způsoby, jak převést rozmanitý multimediální obsah z počítače na televizní obrazovku.

Nová řada LE430E LCD televizí Sharp AQUOS nabízí perfektní řešení: uživatelé nyní mohou snadno a pohodlně používat své televize pro přehrání nejrůznějšího multimediálního obsah jako jsou videa, fotografie a hudbu ve špičkové kvalitě přes USB vstup.

Sofistikovaná televize s maximální funkčností

"Řada LE430E vybavená LED podsvícením je k dispozici ve velikostech obrazovek 19 a 32 palců. Jejich design s tenkým rámem z nich dělá ideální volbu jako druhou či třetí televizi pro domácnost," říká Hanspeter Seiss, produktový manažer LCD televizí společnosti Sharp pro střední a východní Evropu.

"S touto elegantní novou řadou nabízí Sharp optimální odpověď na požadavky uživatelů, kteří preferují co nejjednodušší způsob, jak využívat digitální obsah na svých televizích," pokračuje Seiss.

Integrovaný multimediální přehrávač umožňuje uživatelům sledovat na svých televizorech nejnovější díly jejich oblíbeného seriálu z USB disků v DivX a DivX HD formátech a poslouchat hudbu v MP3 s křišťálově čistým zvukem.

Tenké LCD televizory jsou také ideální pro sdílení nejlepších momentek a fotografických vzpomínek s přáteli a rodinou. Dokáží okamžitě přeměnit obývací pokoj v fotogalerii bez složitého propojování.

Designová televize s praktickými funkcemi

Tyto stylové televizory integrují praktického elektronického programového průvodce (EPG). S pomocí EPG mohou být zobrazeny právě běžící televizní programy i ty budoucí na následujících sedm dnů.

Digitální programový průvodce poskytuje nejenom informace o začátku a době trvání programů, ale nabízí také jejich stručný obsah, který lze vyvolat jednoduchým stisknutím tlačítka.

Řada Sharp AQUOS LE 430E kombinuje vynikající kvalitu obrazu s elegantním AQUOS designem. LCD televizory jsou k dispozici s bílou zadní stěnou a bílým nebo černým podstavcem, což je dělá vizuálně atraktivní i ve vypnutém stavu.

Kromě toho jsou televizory vybaveny LED podsvícením, rozlišením Full HD (22 ") nebo HD-ready panely (32" / 26 "/ 19"). Mohou přijímat televizní signál z pozemních vysílačů i pomocí kabelu (DVB-T a DVB-C) a nabízejí širokou škálou připojení (2x HDMI, 1x SCART, 1x USB a CI +).

Řada LE430E bude v obchodech dostupná od června 2011.

Témata článku: Tiskové zprávy