V retro stylu s kvalitními reproduktory

Nádech starožitnosti, dob ne vždy až tak dávno minulých, romantika zašlých dní, nostalgie. V retro stylu si můžete dokonce pořídit i nové stereo s kvalitními reproduktory.

Vše se skrývá ve stále aktuálních retro a vintage věcech, které jsou hitem a inspirací nejen ve světě módy.

Klepněte pro větší obrázek

Co to ​​vlastně retro znamená? Jde o návrat ke stylům z 50. až 80. let minulého století. Právě tehdy společnost procházela mnoha změnami životního stylu, které byly natolik převratné, že se na ně dosud prostě nedá zapomenout. Všechno se to odrazilo nejen v dobové společenské situaci, ale také v kultuře, módě a designu.

I když jste neměli možnost retro styl zažít v době, kdy byl označován za aktuální trend, dostane vás svou jednoduchostí, kvalitou a příjemným designem. Vrátí vás totiž zpět do dob, kdy čas plynul mnohem pomaleji.

Starý vzhled, současný zvuk

Pokud chcete mít doma stylové retro rádio, stereo zařízení nebo dokonce gramofon, nemusíte prohledat celou půdu. Koneckonců, vaše staré rádio možná už dávno dosloužilo, a pokud by ještě hrálo, kvalita zvuku by zřejmě nebyla příliš vysoká.

Klepněte pro větší obrázek 
 

V současnosti je však množství aktuálních výrobců audio a HiFi zařízeních, kteří vsadili na kouzlo retro designu. Například u internetového prodejce electronic-star.cz najdete množství podobných vychytávek s výkonnými reproduktory, které dodají vaší obýváku nejen správný styl, ale i kvalitní zvuk.

Gramofon s USB a MP3 ? To je Lenco TT 31

Gramofon Lenco TT 31 je přesně to, po čem byste měli sáhnout, pokud hledáte stylovou retro fasádu s pochromovanými prvky, pod kterou se ukrývá moderní technika, jež lahodí i uším náročnějšího posluchače. I když svou konstrukcí a designem toto zařízení připomíná 50. léta minulého století, jde o plnohodnotné audio zařízení s kvalitními integrovanými reproduktory.

Klepněte pro větší obrázek

Retro design celého produktu upevňuje klasický otočný regulátor umístěn na přední straně. Slouží k ladění rozhlasových stanic. Kromě toho tento retro gramofon s AM a FM tunerem však nabízí i možnost nahrávání zvukového signálu na USB nosiče a dá se jednoduše ovládat pomocí dálkového ovladače. Ideální spojení nostalgie minulosti a komfortu současnosti.

Vyberte si ten svúj Hifi systém s gramofonem
         Zde naleznete více retro playerů.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Retro, Inzerce

Určitě si přečtěte

13 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete koupit

13 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete koupit

Kvalitnější a prémiové televizory v cenové relaci od 20 000 Kč slibují lepší obraz i zvuk, pohlednější design a především ostřejší obraz a špičkové zpracování obrazu. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

34 Jaromír Puk

Velké srovnání nejlepších sluchátek s aktivním potlačením hluku [test z Computeru]

Velké srovnání nejlepších sluchátek s aktivním potlačením hluku [test z Computeru]

Časopis Computer srovnal bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku. Všech sedm modelů z vyšší kategorie bylo skvělých, přesto se podařilo najít vítěze.

16 Jakub Michlovský

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

Nejdelší den, Tucet špinavců, Generál Patton, Sophiina volba, Jdi a dívej se, Zachraňte vojína Ryana nebo Černá kniha. Nejlepší filmy s tématikou druhé světové války?

43 Marek Čech

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino

Vybrali jsme nejlepší produkty, které nabídnou kvalitní zvuk pro poslech hudby nebo vylepší zvuk při sledování filmů. Od mikrosystémů přes AV přijímače až po soundbar.

8 Jaromír Puk