Velký 120Hz 4K LED televizor Sony X85K s obrazovkou 189 cm je nyní ve slevě za 35 tisíc Kč

30. května 2023
TWEET SDÍLET

Pokud chcete velký a dobrý televizor, tak nyní má zajímavou slevu CZC. Nabízí 4K HDR LED televizor Sony KD-75X85K v dočasné akci za 34 990 Kč. Jinde stojí minimálně o několik tisíc Kč více.

Jde o televizor osazený kontrastním 100Hz/120Hz LCD VA panelem, hráči ocení plné HDMI 2.1 s podporou HFR 4K120P, VVR (40 Hz až 120Hz), ALLM pro herní konzole. Má přímé zadní podsvícení s řízení jasu a podporuje HDR formáty Dolby Vision; HDR10 a HLG. 

O zpracování obrazu se stará firemní 4K HDR Processor X1 a o plynulý obraz pak Motionflow XR. Televizor má také Miracast, ChromeCast, podporuje hlasovou asistenci Amazon Alexa a Google Assistant. Televizor využívá systém Google TV (Android 11), přičemž právě Sony má integraci svého systému do Google TV z výrobců asi nejlépe zvládnutou. 

Nechybí samozřejmě podpora streamovacích služeb Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Voyo, Disney Plus, Sky Showtime a hromady dalších aplikací – O2 TV, SledovaniTV, Lepší TV, Prima+, atd. Co se zvuku týče, tak ten má výkon 2x 10 W a podporuje Dolby Atmos a některé potěší také nativní podpora DTS formátu, nechybí HDMI eARC. 

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Televizory, Sony, eARC, Dolby Vision, LCD a LED, HDMI 2.1, Televize na Heureka.cz