Velký aktivní bezdrátový reproduktor Audio Pro Drumfire II dostal lepší zvuk a bohatší výbavu pro síťové streamování hudby

27. dubna 2022
TWEET SDÍLET

Největším zástupcem aktivních reproduktorů společnosti  Audio Pro je od roku 2018 velký Drumfire. Nyní tento bezdrátový „drobeček“ s výškou 65 cm a hmotností 16,5 kg dostal upgrade, nová verze nese celý název Audio Pro Drumfire II.

Klepněte pro větší obrázek

Drumfire je v podstatě mohutné duo, kdy spodní velká jednotka s hmotností 11,6 kg je vlastně aktivní subwoofer s velkým subbasovým 20 cm měničem a zesilovačem třídy D o výkonu 200 W. Horní část pak kromě ovládání, přípojných míst a elektroniky skrývá dva 1" výškové a dva 11,5 cm středobasové měniče, zesilovač má výkon 100 W (2x 20 + 60 W). Hmotnost horního reproduktoru je 4,9 kg.

Celek může pracuje dohromady, případně horná část (s názvem Drumfire D-2) může hrát samostatně. Udávaný frekvenční rozsah je 30 Hz až 120 Hz + 45 Hz až 22 000 Hz. 

Pro bezdrátové připojení lze využít Bluetooth, či Wi-Fi 2,4GHz/5GHz. Systém podporuje AirPlay 2, Google Cast a vlastní firemní multiroom systém. Na novém modelu novém modelu Drumfire II výrobce také zlepšil zvuk a zvýšil se počet přednastavených tlačítek ze čtyř na šest. Spotify Connect nesmí chybět také.

Klepněte pro větší obrázek

Jens Henriksen, provozní ředitel společnosti Audio Pro, k tomu říká: "Když byl Drumfire v roce 2018 uveden na trh, očekávali jsme pozitivní reakce, ale ani v nejdivočejších představách jsme nemohli předpokládat, že bude tento produkt tak populární. Skvělý zvuk našel odezvu u mnohem více skupin zákazníků, než jsme očekávali - je oblíbený nejen mezi milovníky rocku, kteří chtějí otřást místností, ale také u fanoušků jazzu a klasické hudby, protože jeho zvuková reprodukce zachycuje nuance v hudbě, které jsou oceňovány napříč různými hudebními žánry."

Audio Pro Drumfire Audio Pro Drumfire
nabízí 7 obchodů za ceny od 9 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Nový reproduktor Audio Pro Drumfire II by měl mít cenu stejnou jako předchůdce, tedy přibližně 18 000 Kč, vyrábět se má ve třech barevných variantách – černé, bílé a šedé. 

Zdroj: Audio Pro

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Reproduktory, Novinky, Multiroom, AirPlay 2, Audio Pro, Chromecast, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz