Velmi elegantní a univerzální In-Ear sluchátka iBasso IT00 chtějí zabodovat zvukem i cenou

10. června 2020
TWEET SDÍLET

Čínská audioznačka iBasso není žádný nováček nabízející co nejlevnější produkty, ale nabízí kvalitní audiopřehrávače, přenosné zesilovače i sluchátka i ve vyšších cenových relacích. Nová sluchátka iBasso IT00 naopak patří do dostupnější cenové relace. 

Klepněte pro větší obrázek

Nová In-Ear sluchátka (do uší) určitě zaujmou elegantní bílou barvou a designem. Ten není samoúčelný, tvarování sluchátek je velmi ergonomické, aby dobře sedělo v uchu, tudíž i dobře izolují okolní hluky. Potěší fakt, že OFC kabel je odpojitelný. Je zde konektor MMCX, takže si majitel může pořídit jiný kabel (ale třeba také bezdrátový Bluetooth modul). 

Sluchátka jsou osazena grafénovým dynamickým měničem o průměru 10 mm a tloušťce jen 5 μm. Basy jsou navíc posíleny dvojicí basových rezonátorů, dle výrobce zároveň basové frekvence kultivují. Tomu odpovídá i zvuk, který má zábavnější, basové ladění, nicméně vzhledem, že iBasso u dražších modelů "umí" i zvuk pro audiofily, tak ani u tohoto se nevzdává rychlosti basů a vyrovnanosti středů a výšek. Dle výrobce se jedná univerzální model pro všechny hudební žánry.

Udávaný frekvenční rozsah je 10 Hz až 35 000 Hz, impedance je 16 ohmů, citlivost je 106 dB, hraje tedy prakticky se vším. Cena sluchátek iBasso IT00 v ČR je 2 190 Kč.

Zdroj: Audigo.cz

Témata článku: Sluchátka, Novinky, iBasso, In-Ear

Určitě si přečtěte

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

V roce 2017 Samsung přišel se svojí QLED řadou televizorů, tedy Quantum Dot LCD TV. Postupně tuto prémiovou řadu rozšířil a doplnil o 8K. Letos Samsung posílil řadu 8K QLED televizorů a designem ji odlišil, chlubí se prakticky bezrámečkovým vzhledem.

38 Jaromír Puk

40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

Jako domácí sluchátka označujeme rozměrnější a pohodlnější sluchátka pro dlouhodobější poslech: například hudby u počítače, domácího Hi-Fi, ale i televizoru. Vybrali jsme ta nejlepší.

86 Jaromír Puk

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech