8
Fotogalerie

Velmi elegantní a univerzální In-Ear sluchátka iBasso IT00 chtějí zabodovat zvukem i cenou

Čínská audioznačka iBasso není žádný nováček nabízející co nejlevnější produkty, ale nabízí kvalitní audiopřehrávače, přenosné zesilovače i sluchátka i ve vyšších cenových relacích. Nová sluchátka iBasso IT00 naopak patří do dostupnější cenové relace. 

Headphone-Zone-iBasso-IT00-580-450-5_2048x2048.jpg

Nová In-Ear sluchátka (do uší) určitě zaujmou elegantní bílou barvou a designem. Ten není samoúčelný, tvarování sluchátek je velmi ergonomické, aby dobře sedělo v uchu, tudíž i dobře izolují okolní hluky. Potěší fakt, že OFC kabel je odpojitelný. Je zde konektor MMCX, takže si majitel může pořídit jiný kabel (ale třeba také bezdrátový Bluetooth modul). 

Sluchátka jsou osazena grafénovým dynamickým měničem o průměru 10 mm a tloušťce jen 5 μm. Basy jsou navíc posíleny dvojicí basových rezonátorů, dle výrobce zároveň basové frekvence kultivují. Tomu odpovídá i zvuk, který má zábavnější, basové ladění, nicméně vzhledem, že iBasso u dražších modelů "umí" i zvuk pro audiofily, tak ani u tohoto se nevzdává rychlosti basů a vyrovnanosti středů a výšek. Dle výrobce se jedná univerzální model pro všechny hudební žánry.

Udávaný frekvenční rozsah je 10 Hz až 35 000 Hz, impedance je 16 ohmů, citlivost je 106 dB, hraje tedy prakticky se vším. Cena sluchátek iBasso IT00 v ČR je 2 190 Kč.

Zdroj: Audigo.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud