Venom 2: Carnage přichází – Tom Hardy a nenažraný parazit excelují v druhém traileru

11. srpna 2021
TWEET SDÍLET

Máme tady druhý trailer na film Venom 2: Carnage přichází. Vypadá výborně a dle poměrně krvavé ukázky by se snad mohly potvrdit zvěsti, že film má šanci dostat mládeži nepřístupné (Rkové) hodnocení. První díl měl totiž přístupnost od 13 let (PG-13). Ukazuje se ale, že Rkové filmy jsou schopny vydělat často více peněz, než „bezzubé“ verze mířené na mládež.

Je otázkou, jak se producenti rozhodnou. První Venom s Tome Hardym v hlavní roli slavil až překvapivý úspěch – při rozpočtu 100 miliónů USD celosvětové utržil více než 850 miliónů USD. Proto se okamžitě začal připravovat druhý film s názvem Venom: Let There Be Carnage.

Klepněte pro větší obrázek

Venom 2: Carnage přichází v podstatě začíná tam, kde jednička končila. Jak je z názvu jasné, tak Venom a Tom Hardy dostanou soupeře jménem Carnage, kterého si zahraje Woody Harrelson. Zajímavostí je, že film nenatočil režisér úspěšné jedničky, ale přednost dostal známý herec Andy Serkis – pro něho to bude přitom teprve třetí film.

Scénář napsal Kelly Marcel (Padesát odstínů šedi, Venom), o kameru se postaral zkušený Robert Richardson (Kill Bill, Nespoutaný Django, Světová válka ZTenkrát v Hollywoodu), hudbu napíše známý a osvědčený Marco Beltrami (Le Mans '66Logan: Wolverine).

Film Venom 2: Carnage přichází má datum premiéry 16. září 2021.

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer, Sci-fi