11
Fotogalerie

ViewSonic M1 mini Plus: opravdu kapesní SMART LED projektor s reproduktorem JBL

Společnost ViewSonic představil nedávno nový kapesní SMART LED projektor M1 Mini Plus, v Evropě se začne prodávat tento měsíc. M1 mini Plus je kapesní ultra přenosný LED projektor, který dle ViewSonicu  "přinášející zábavu na velkém plátně téměř kamkoliv".

Projektor, který strčíte do kapsy

Kapesní projektor M1 Mini Plus má vskutku malé rozměry rozměry (přibližně 10 x 10 x 3 cm) a váží jen 280 gramů. Projektor se bez problémů vejde do kabelky, batohu, či zadní kapsy kalhot. "Lifestylové" určení a provedení podtrhuje dodávanými měnitelnými vrchními kryty projektoru ve třech různých barvách – šedé, žluté a petrolejové – díky tomu lze měnit design projektoru dle vkusu. 

ViewSonic je vybaven integrovanou baterií, která je kompatibilní s power bankou. Výdrž baterie je 1,5 hodiny. Projektor navíc potěší faktem, že ze vzdálenosti 1,1 metru nabídne už obraz z úhlopříčkou 40" (1,1 metru), ze 2,1 metru už máte 80" obraz. 

M1mini with iF Award logo_2.jpg

Projektor má zdroj světla LED s životností 30 000 hodin (což odpovídá 2 hodinám promítání denně po dobu 41 let). Na rozdíl od většiny malých LED projektorů je také tichý - udávaný hlučnost je 25 dB. Rozlišení je SD, tedy 845 x 480, jas 120 lumenů. Technologie Supercolour+ zajišťuje 125% barevné pokrytí barevného prostoru Rec. 709 , podporuje i HDR zdroje. 

HDMI vstup zde samozřejmě nechybí, stejně jako vestavěný 2 W reproduktor JBL, přes Bluetooth lze navíc připojit externí ozvučení. Je zde USB vstup pro přímé přehrávání multimediálního obsah z externího flash disku, napájí se přes USB-C konektor, což usnadňuje dobíjení na cestách. 

Flexibilní nastavení umožňuje integrovaný chytrý stojánek, který zároveň slouží i jako kryt objektivu. Integrované Wi-Fi připojení umožňuje přímé streamování on-line obsahu. Pro to slouží integrované rozhraní Smart TV umožní streamovat  filmy a seriály z Netflixu, YouTube a dalších. Lze samozřejmě přes WiFi také streamovat multimediální obsah z mobilních zařízení – k tomu poslouží bezdrátové zrcadlení obrazu.

 

Oficiální cena zatím není známa.

Zdroj: www.viewsonic.com, tisková zpráva

Určitě si přečtěte

Články odjinud