Vodafone TV chce zabodovat prémiovým set-top boxem s hlasovým ovládáním v češtině

29. března 2021
TWEET SDÍLET

Mnoho nových televizorů podporuje hlasové asistenty, ale pokud máte starší televizor, tak ten hlasové ovládání nepodporuje určitě. Vodafone TV nyní v rámci prvního výročí spuštění služby nově rozšiřuje o nabídku prémiového set-top boxu, který se právě takovou funkcí chlubí.

Klepněte pro větší obrázek

Nový set-top-box nabídne hlasového ovládání s podporu češtiny. K přepnutí na jiný televizní kanál stačí říct česky „Zastavit, Hlasitěji, Zesílit, Předchozí kanál“ nebo „Přehraj od začátku, Přepni na ČT1, Přetoč o 5 minut vpřed“. Funguje samozřejmě také oblíbené vyhledávání konkrétních pořadů, filmů či seriálů del názvu, ale také například podle jména herců. 

Kladem pro někoho může být také fakt, že nový box s dálkovým ovladačem je propojený přes Bluetooth. Ovladač tak nepotřebuje přímý dohled na set-top box – ten může být uložený třeba v šuplíku nebo za televizní obrazovkou.

Vodafone TV je IPTV služba, vyžaduje tedy připojení k internetu, nový set-top-box nabízí i připojení přes Wi-Fi. Vodafone TV nyní nabízí přes 130 kanálů, vlastní videotéku a nechybí ani HBO, či Netflix (k nové Vodafone TV dostane zájemce Netflix na tři měsíce zdarma). 

Zákazníci za pronájem základního set-top boxu platí 70 korun měsíčně, u prémiového STB s hlasovým ovládáním se platí 120 korun měsíčně, připlácí se tedy 50 Kč za měsíc. Na výběr je tak ze dvou variant. Programová nabídka je samozřejmě shodná a záleží na programovém balíčku. Na výběr jsou 3: Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce s prémiovým STB zákazník zaplatí podle balíčku 200, 352 nebo 651 korun měsíčně. 

Zdroj: TS Vodafone

Témata článku: Televize, IPTV, Vodafone TV, Televize na Heureka.cz