9
Fotogalerie

Výborná True Wireless sluchátka Bose QC Earbuds II lze mít nyní v limitované 100kusové edici

Na samé špičce zcela bezdrátových sluchátek a aktivním potlačením hluku se přetlačuje pouze několik málo modelů a sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II určitě patří mezi ně. Nyní přichází na náš trh 100 kusů limitované edice v exkluzivní barevné verzi Eclipse Gray.

Sluchátka Bose QC Earbuds II jsou kompatibilní se zařízeními Apple i Android, pro bezdrátové připojení je zde Bluetooth 5.3, potěší také fakt, že mají odolnosti proti dešti i potu dle IPX4. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin, dobíjecí pouzdro pak přidává další tři kompletní dobití. Pouzdro samotné se dobíjí přes USB-C.

Bose QuietComfort Earbuds II
Bose QuietComfort Earbuds II
nabízí 10 obchodů za ceny od 5 401 Kč
Srovnat ceny

Druhá generace, která přišla na trh koncem loňského roku, je znatelně menší, lehčí a komfortnější. Zásadní změnou prošlo uchycení do uší, které umožňuje pohodlný celodenní poslech – skládá se ze dvou samostatných silikonových částí.

1.JPG

První je sada koncovek do uší Fit Kit a druhou je pásek Stability Band, pomocí něhož se sluchátka pevně „zašroubují“ do ušního boltce (balení obsahuje tři velikosti obou částí). Ve výsledku tak lze individuálně zkombinovat obě části podle potřeby maximálního pohodlí a stability. 

Individuální kalibrace zvuku

Novinkou je také technologie kalibrace zvuku CustomTune. Ta přizpůsobí zvuk i ANC uchu posluchače na základě změření akustických vlastností zvukovodu. Automatická kalibrace vždy při nasazení do uší použije krátký krátký speciální tón, ten vyhodnotí elektronika s mikrofonem umístěným na vnitřní straně sluchátek.

COM-3679_QCEBII-LE_Bose_Music_App_iPhone12_Comp_EclipseGrey_x1a.jpg

Aplikace Bose Music také nabízí test, který zkontroluje optimální utěsnění v uších a správnost volby velikosti výše zmíněných koncovek. Výsledný zvuk by dle výrobce pak bude „živý, vyrovnaný, čistý a velmi působivý“.

Výborné ANC i příposlech okolí

Zmíněné mikrofony uvnitř sluchátek se samozřejmě využívají pro efektivnější potlačení hluku. Technologie CustomTune neustále přizpůsobuje vlastnosti ANC měnícím se podmínkám a umožňuje dosáhnout nejlepší úrovně potlačení ruchů.

COM-3733_D81_QCEBII-LE_1500x750_P-P6_M.jpg

Podržením prstu na sluchátku lze aktivovat režim Aware, který umožňuje uživateli komunikovat s lidmi kolem bez nutnosti vyjmutí sluchátek z uší. Díky tomu může uživatel v případě potřeby poslouchat okolí, přitom inteligentní řízení ActiveSense udržuje neustále rozumnou hlasitost a chrání sluch – i v režimu Aware potlačuje nenadálé hlasité ruchy.

Všechny běžné funkce, jako přehrávání a pozastavení obsahu, ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb a přijímání či ukončování hovorů, lze ovládat pomocí intuitivních dotykových gest na levém i pravém sluchátku. Další funkce, jako například ekvalizér, nastavení režimů ANC dle potřeb uživatele, nebo dokonce interakci s dalšími audio zařízeními Bose, nabízí aplikace Bose Music.

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray bude na našem trhu k dostání na přelomu března a dubna, a to výhradně na e-shopu Basys.cz a v síti Datart za oficiální cenu 7 690 Kč.

Zdroj: Basys.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud