Výborné sci-fi filmečky Love, Death & Robots od Netflixu dostanou co nevidět třetí řadu. Tady je trailer

Výborné sci-fi filmečky Love, Death & Robots od Netflixu dostanou co nevidět třetí řadu. Tady je trailer

Režisér Tim Miller se proslavil především prvním Deadpoolem. Kvůli tvůrčím neshodám dvojku už netočil, tak se pustil do dalších projektů, jedním z nich je antologie krátkých animovaných filmů, kterou pod názvem Love, Death & Robots vytvořil pro Netflix. 

První řada z roku 2019 kombinuje fantasy, horor, sci-fi, ale i komedii, měla rovnou 18 epizod a pod záštitou Tima Millera je natočila řada známých tvůrců. Jednotlivé díly mají skromnou délku 6 až 17 minut, nicméně jedná se o velmi podařený projekt, kdy jednotliví tvůrci mohli popustit uzdu své fantazii a kreativitě, přitom díky volnosti co se formy, zpracování i délky týče, jsou některé díly opravdu výborné a celkově je první řada vysoce nadprůměrná. 

love_death_and_robots_ver3_xlg.jpg

Druhá řada vyšla loni (2021), měla 8 epizod a opět krátké filmečky patří mezi ty podařenější, nicméně kvalita nápadů u některých dílů byla o chlup nižší, než u první série. 

Premiéru třetí řady Netflix naplánoval na květen, přesněji na 20.5., opět dostaneme 8 dílů, za jejichž kvalitu ručí tvůrčí dvojice Tim Miller a Jennifer Yuh (natočila animáky Kung-Fu Panda 2 a 3).

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud