Vylepšený bezdrátový reproduktor Audio Pro Addon C5 MkII přidává AirPlay2 a ChromeCast

14. dubna 2022
TWEET SDÍLET

Přenosné reproduktory firmy Audio Pro patří mezi nejlépe hrající na trhu, ostatně v našich testech jsme Audio Pro Addon T3 a Audio Pro Addon C10 jsme chválili. Nyní Audio Pro inovovala svůj vybavenější model a do názvu dostal patřičné označení – Addon C5 MkII.

Audio Pro Addon C10 Audio Pro Addon C10
nabízí 13 obchodů za ceny od 8 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Hlavním vylepšením modelu C5 MkII je rozšíření možnosti síťového streamování hudby. Nyní jsou k dispozici tři způsoby přenosu hudby – AirPlay 2, Google Chromecast a vlastní multiroom systém firmy Audio Pro. Spotify Connect nechybí samozřejmě také. Kromě Wi-Fi připojení lze streamovat hudbu přímo přes Bluetooth.

Klepněte pro větší obrázek

O zvuk se starají dva 1,9cm výškové měniče a středobasový 10cm reproduktor, zesilovač třídy D má udávaný výkon 2x 8 W + 25 W. Audio Pro také uvádí, že oproti oceněnému modelu byla vylepšena také akustika.

Vizuálně je Addon C5 MkII ve všech ohledech totožný s modelem Addon C5. Stejné zůstávají i rozměry 25 x 13 x 15 cm a hmotnost 2,5 kg. Drobný rozdílem proti předchůdci odstranění horního analogového vstupu, RCA vstup na zadní straně zůstal. Do prostoru po konektoru Addon C5 MkII přidal další dvě programovatelná tlačítka, celkem jich má šest. 

Audio Pro Addon C5 MkII má oficiální cenu pro Evropu 350 Euro (8 500 Kč).

Zdroj: Audio Pro

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Bluetooth reproduktor, Multiroom, AirPlay 2, Audio Pro, Chromecast